برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

شاخص بورس تهران امروز با افزایش ۱۱۹۲۷ واحدی عدد ۴۵۹ هزار ۷۹ واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم 

 

شاخص بورس تهران امروز با افزایش ۱۱۹۲۷ واحدی عدد ۴۵۹ هزار ۷۹ واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۱۴۸ هزار و ۹۳۰ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۳۳۰ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۹۴۵ هزار واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز عدد ۵۸۱۵ واحد را نمایش داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز با دست به دست شدن ۶ میلیارد و ۹۹۴ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۷۲۵ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۳۷۸۳ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای "کگل"، "اخابر" و "پارس" به ترتیب با ۵۱۰، ۴۹۸ و ۴۵۰ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای "خودرو"، "وتجارت" و "بترانس" به ترتیب با ۱۰۲، ۶۷ و ۲۸ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز "وتجارت"، "وبملت" و "فاراک"  پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، خودرو برترین گروه صنعت بود و بانک و صنایع شیمیایی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سنا، شاخص کل بورس تهران امروز با ثبت رشد ۱۱۹۲۷ واحدی در یک قدمی مرز ۴۶۰ هزار  واحدی رسید. امروز نیز همچون چند روز گذشته افزایش عرضه‌ با موج  تقاضا مواجه شد که نتیجه آن تداوم صعود شاخص بورس تهران بود. همچنین به گفته کارشناسان بازار سرمایه ورود نقدینگی جدید به بورس تهران عامل اصلی رشد شاخص است.

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.