برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

یک کارشناس بازار سرمایه با پیش بینی بورس در اولین روز کاری سال جدید ، چند سهم ارزنده و کمتر از ارزش ذاتی را معرفی کرد.

 

حافظ عزیزی از تحلیل گران شرکت کارگزاری اردیبهشت ایرانیان، درباره اولین روز کاری بورس در سال جدید که فردا با شاخص 512 هزار و 900 واحدی شروع خواهد شد اعلام کرد: بنابر اعلام صندوق بین‌المللی پول ، اقتصاد چین با عبور از شوک اصلی کرونا، نشانه‌هایی از بازگشت به وضعیت عادی را به نمایش گذاشته اما ریسک‌های جدی هنوز پابرجا هستند. این امر می تواند در ادامه و با برچیده شدن کرونا از سراسر جهان، بار دیگر آرامش و رونق را به بازارهای مالی و بورس های جهانی باز گرداند.

اما در ایران بر خلاف اقصی نقاط دنیا از ارزش های بورس تهران کاسته نشده و بازار سهام همچنان گرم و پر رونق است. قیمت ها و شاخص ها نیز هر چند توام با نوسان، ولی همچنان رو به افزایش خواهند بود و نقدینگی سنگینی از سوی مردم و صاحبان سرمایه، جذب بورس شده است .

در این میان به رغم رشد بی رویه و با رویه قیمت سهام اکثر نمادها و گروه ها، باز هم سهام ارزنده و کمتر از ارزش ذاتی ، بسیار هستند و تنها قدری هوشیاری و مطالعه لازم است تا با شناسایی و رصد تحولات و سود آوری انتظاری این قبیل از سهام ارزنده بازار ( نظیر کگل، وبصادر، وتجارت و ده ها سهم ارزنده دیگر)، به بازدهی مناسبی در سال جاری دست یافت و از فرصت های طلایی پیش آمده در بازار، نهایت استفاده را برد.

آخرین قیمت سهام "کگل"  1000 تومان معادل 6.25 سنت، " وتجارت" 66 تومان" کمتر از نیم سنت، "وبصادر"  72 تومان ( کمتر از نیم سنت است و باید  این سهام و قیمتها را ه حافظه سپرد و 4 ماه دیگر ، قیمت تابلوی این چند سهم را با قیمت های فعلی مقایسه کرد .

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.