برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: یک میلیارد و ۳۲ میلیون دلار برای اجرای طرح های این منطقه سرمایه‌گذاری می شود.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا) و به نقل از ایمیدرو، حسن خلج طهرانی با اعلام این مطلب گفت: فاز دوم گندله سازی مادکوش با ظرفیت تولید سالانه ۲.۵ میلیون تن گندله سنگ آهن و فاز دوم واحد فولاد سازی فولاد کاوه جنوب با ظرفیت تولید سالانه ۱.۲ میلیون تن بیلت فولادی، از بزرگ ترین پروژه‌های در حال اجراست که ۵۶۰ میلیون دلار سرمایه برای آنها پیش‌بینی شده است.

وی افزود: پروژه‌ فاز نخست فولاد مبشر نور دریا با ظرفیت تولید سالانه ۱.۵میلیون تن شمش فولاد، از دیگر پروژه‌های مهم این منطقه است که برای آن، ۳۶۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری صورت می گیرد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس با اشاره به طرح های در حال اجرای دیگر این منطقه، بیان کرد: شرکت پتروپالایش تسخیر، با طرح تولید حلال های نفتی به ظرفیت تولید سالانه ۳۶ هزار تن فرآورده، ۳ میلیون دلار سرمایه گذاری می کند.

وی افزود: پروژه تولید قیر شرکت «پالایش نفت جی»، تولید فرومنگنز «یکتا فولاد دوران» و احداث شرکت خدمات فنی و مهندسی «امین تجارت هرمز»، از دیگر طرح های در حال اجرای این منطقه است.

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.