برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

محمد رضوانی‌فر با اشاره به نزدیک بودن زمان پرداخت سود ۱۲۰ تومانی هر سهم شستا که

چهارشنبه گذشته تصویب شد ، گفت: نیمه دوم آبان از طریق  سجام و طبق جدول اعلامی ، سود سهامداران حقیقی و حقوقی پرداخت می‌شود . بنابراین توصیه می شود صاحبان سهام تا گرفتن سود نقدی در سهم بمانند.

وی با وعده افزایش سرمایه ۷۷ درصدی از محل سود انباشته ، افزود: طی هفته جاری به مناسب‌ترین شکل و با حداکثر حمایت از زیرمجموعه‌ها و سهام شستا این نماد بازگشایی می‌شود.

همچنین این مقام مسئول در مجمع سالانه با ارائه گزارش عملکرد سال مالی منتهی به خرداد 99 درخصوص عرضه اولیه شرکت های زیرمجموعه گفت: سهام شرکت های سرمایه گذاری صدر تامین، ژلاتین کپسول، ره آورد تامین، پتروشیمی نوری، پخش هجرتف توزیع داروپخش، کلر پارس و سیمان ساوه به ترتیب در 9 اردیبهشت، 15 خرداد، 12 و 22 تیر، 19 مرداد، 21 مهر، 16 بهمن و 21 اسفند انجام شد.

رضوانی فر ادامه داد: سال گذشته سهم 35 و 36 درصدی تعداد و ارزش عرضه های اولیه متعلق به شستا بود. این روند در نیمه نخست سال جاری هم تداوم داشته و 32 و 34 درصد تعداد و ارزش عرضه های اولیه در این مدت توسط این مجموعه صورت گرفته است. همچنین شستا از روز عرضه اولیه سهام تاکنون 350 درصد بازدهی داشته که نسبت به شرکت های دیگر عملکرد بهتری داشته است.

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.