برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

بورس تهران زمان گشایش نماد هفدهمین تا بیستمین شرکت سرمایه گذاری استانی سهام عدالت را با سرمایه 17.6 تا 25.6 هزار میلیارد تومانی اعلام کرد.

براین اساس، شرکت سرمایه گذاری استان خوزستان سهام عدالت ، دوشنبه 3 آذر برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران به عنوان هفدهمین شرکت سرمایه گذاری استانی با نماد "وسخوز" آماده انجام معامله خواهد بود.

سرمایه این شرکت 25.6 هزار میلیارد تومان است و با توجه به ترکیب پرتفوی سهام بورسی، سرمایه جدید ثبت شده بر اساس ارزش پرتفوی یک تیرماه تعیین شده و پیرو افزایش قیمت سهام شرکت های موجود در پرتفوی، ارزش دارایی های آن افزایش یافته است. لازم است سهامداران فعلی نسبت به تعیین کارگزار ناظر اقدام کنند.

همچنین شرکت سرمایه گذاری استان اصفهان سهام عدالت ، دوشنبه 3 آذر برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران به عنوان هجدهمین شرکت سرمایه گذاری استانی با نماد "وسصفا" آماده انجام معامله خواهد بود.

سرمایه این شرکت 23.1 هزار میلیارد تومان است و با توجه به ترکیب پرتفوی سهام بورسی، سرمایه جدید ثبت شده بر اساس ارزش پرتفوی یک تیرماه تعیین شده و پیرو افزایش قیمت سهام شرکت های موجود در پرتفوی، ارزش دارایی های آن افزایش یافته است. لازم است سهامداران فعلی نسبت به تعیین کارگزار ناظر اقدام کنند.

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.