برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

در این قسمت قصد داریم رویایی ترین پارک آمستردام را به شما معرفی کنیم، وندل پارک به رویایی ترین پارک آمستردام شهرت یافته است، بازدید از این پارک خاطره خوشی را برای گردشگران رقم می زنند. همانطور 

در این قسمت قصد داریم رویایی ترین پارک آمستردام را به شما معرفی کنیم، وندل پارک به رویایی ترین پارک آمستردام شهرت یافته است، بازدید از این پارک خاطره خوشی را برای گردشگران رقم می زنند. همانطور که بیان کردیم یکی از بهترین قسمت های سفر به شهر آمستردام بازدید از وندل پارک می تواند باشد. با ما همراه باشید تا با رویایی ترین پارک آمستردام آشنا شوید.

وندل پارک (Vondelpark) در جنوب میدان لیدسپلین (Leidseplein) و در نزدیکی موزه ونگوگ قرار دارد. ورودی این پارک دقیقا در پشت میدان لیدسپلین قرار گرفته است و گردشگران تور آمستردام به راحتی می توان خود را به این مجموعه تفریحی برسانند. این پارک با حدود 150 سال قدمت، درختان کهن سال زیادی دارد که فضای سبز رویایی و چشمگیری را به وجود آورده اند. در این پارک زیبا شاهد انواع پرندگانی همچون اردک، جغد، لک لک، حواصیل آبی بزرگ و تعداد زیادی از پرندگان کوچک هستیم، وجود انواع پرنده های زیبا در این پارک طبیعت وندل پارک را دلنشین تر و جذاب تر کرده است. به دلیل زیبایی و همچنین جذابیت این مجموعه به گردشگرانی که با تور آمستردام به این شهر سفر می کنند پیشنهاد می شود که از این پارک خوش منظره دیدن کنند.
در بخش شمال غربی این پارک یک آلاچیق بزرگ وجود دارد که در قرن 19 میلادی ساخته شده و از سال 1975 تا 2011 میلادی محل برگزاری موزه ی فیلم بوده است، اما جالب است بدانید که این موزه امروز به ساختمانی در شال شهر انتقال پیدا کرده است. وندل پارک حدود 47 هکتار مساحت دارد، این پارک که به سبک انگلیسی ساخته شده با دریاچه‌ های کوچک و بزرگ، مسیر های پیاده روی پیچ در پیچ و مجسمه‌ هایی از استادان بزرگ همچون پیکاسو محیطی دل پذیر را برای بازدید کنندگان فراهم کرده است. با تمامی این تفاسیر به گردشگران تور آمستردام پیشنهاد می شود که در هنگام سفر خود از وندل پارک که به رویایی ترین پارک آمستردام شهرت دارد، بازدید کنند.

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.