برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

دارچین ، لیمو ترش و عسل سه مواد خوراکی هستند که خواص شگفت انگیزی برای سلامت بدن دارند و استفاده از ترکیب آن ها بدون هیچ عوارضی بسیاری از بیماری ها را درمان می کند.

به گزارش بهداشت نیوز از روزگاران قدیم عسل درمان بسیاری از بیماریها بوده و مخلوط آن با دارچین و لیمو می تواند در بسیاری از موارد جایگزین بیشتر داروهای شیمایی برای تقویت بدن و درمان بیماری ها باشد.

عسل و لیموترش و دارچین همگی دارای خواص فوق العاده ای هستند که مصرف آنها باهم سبب تقویت سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از بسیاری بیماری ها می شود ، به همین جهت بسیار مورد توجه متخصصان تغذیه قرار گرفته اند.

این مواد خوراکی به راحتی در هر خانه ای یافت می شود . اگر دوست دارید که سیستم ایمنی قوی داشته باشید از خواص این معجون بی نظیر غافل نشوید . با خواص این ترکیب بی نظیر آشنا شوید و هر روز آن را میل کنید تا تاثیر آن را بیشتربر روی خود ببینید.
دارچین و لیموترش برای کاهش درد مفاصل

چنانچه پیش از این گفته شده است مصرف ترکیب دارچین و لیموترش یک ترکیب ضدالتهاب است و ورم را از بین می برد. لیموترش مملواز ویتامین C می باشد که برای بدن ضروری است چون به احیای کلاژن کمک می کند .

ترکیب لیمو ترش با دارچین یک ترکیب ادرارآور و سم زدا است. برای تهیه این ترکیب فقط کافی است آب را جوش کنید و زمانی که به نقطه جوش رسید به آن چوب دارچین و عسل اضافه نمایید و بگذارید 15 دقیقه بجوشد سپس حرارت را خاموش کنید و 10 دقیقه زمان دهید تا استراحت کند. سپس به این ترکیب بی نظیرآب لیموترش را افزوده و ناشتا میل کنید.
دارچین و لیموترش برای کاهش وزن

احتمالاً از وجود مواد غذایی که باعث افزایش متابولیسم یا همان سوخت و ساز بدن می شوند زیاد شنیده اید. باید بدانید که به کمک ترکیب دارچین و لیموترش دارای خواص فوق العاده ای هستند که سوخت و ساز بدن را بالا می برند و سبب کاهش وزن می شوند.

هر دو این مواد غذایی از مواد چربی سوز هستند و باعث افزایش متابولیسم یا همان سوخت و ساز بدن می شوند. ترکیب دارچین و لیمو ترش میزان انسولین خون را کنترل می کند و از انباشته شدن چربی های مقاومی شکمی جلوگیری می کند و به همین خاطر سبب کم شدن وزن می شود.

برای تهیه این ترکیب فقط کافی است آب را جوش کنید و زمانی که به نقطه جوش رسید به آن چوب دارچین و عسل اضافه نمایید و بگذارید 15 دقیقه بجوشد سپس حرارت را خاموش کنید و 10 دقیقه زمان دهید تا استراحت کند. سپس به این ترکیب بی نظیرآب لیموترش را افزوده و20 دقیقه بعد از غذای اصلی میل کنید تا متابولیسم تان تحریک شود. افزودن کمی پودر دارچین و آب لیمو به چای سبز نیز معجزه می کند.
دارچین و لیمو و عسل برای کلسترول و بیماری قلبی

ترکیب 2 قاشق عسل و 3 قاشق چایخوری دارچین ومقدار کمی لیمو ترش و آب به کاهش کلسترول خون کمک می کند و ابتلا به آترواسکلروزیس، حمله قلبی یا سکته قلبی را کاهش می دهد .
ترکیب دارچین و عسل برای سرطان

برای درمان سرطان یک قاشق غذاخوری عسل را با یک قاشق چای خوری پودر دارچین ترکیب کنید و برای یک ماه سه بار در روز از این مخلوط بخورید . خوردن این مخلوط برای پیشگیری و درمان سرطان و تومور مفید می باشد.
رفع بوی بد دهان و دندان درد با دارچین و لیمو

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.