برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

کشور مالزی کشوری با مردمانی مهربان و خونگرم است که دارای فرهنگ غنی و پرباری می باشد. کشوری که مدرن و پیشرفته است اما توانسته تا در کنار مدرنیته زیبایی های زیست

 

کشور مالزی کشوری با مردمانی مهربان و خونگرم است که دارای فرهنگ غنی و پرباری می باشد. کشوری که مدرن و پیشرفته است اما توانسته تا در کنار مدرنیته زیبایی های زیست محیطی خود را حفظ کند. این کشور، کشوری با فرهنگ های مختلف مالایی، هند، چینی، عربی، اروپایی و پرهاناکان و فرهنگ های دیگر است که به خوبی و خوشی در کنار یکدیگر زندگی می کنند. از همه مهمتر جاذبه های مشهوری است که در کشور مالزی وجود دارد. از بلندترین برج های دوقلوی جهان گرفته تا شیرجه زدن در میان آب های ساحلی یا کوهنوردی و همچنین پارک سان وی لاگون از جمله جاذبه های بی نظیری هستند که سفر به این کشور را برای هر کسی که به شهرهای آن قدم می گذارد، خاطره انگیز می کند. کشور مالزی از جمله کشورهایی است که طرفداران خاصی برای سفرهای تفریحی و هیجان انگیز دارد. این کشور که در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته، در واقع شبه جزیره ای است که جاذبه های گردشگری و دیدنی عالی و سواحل زیبا و منحر به فرد، طبیعت استوایی و جنگل های سرسبز و زیبا از ویژگی های منحصر به فرد آن به شمار می روند. امروز ما در مجله همگردی می خواهیم شما را به دیدن یکی از این مکان های جذب و هیجان انگیز در کشور مالزی دعوت کنیم. ما در مقاله بخش های پارک سان وی لاگون، شما را با راه های دسترسی به پارک سان وی لاگون نیز آشنا خواهیم کرد.

پارک سان وی لاگون مالزی

ویژگی های پارک

این پارک که جز بهترین پارک های مالزی است، مساحتی بالغ بر 80 هزار مترمربع را شامل می شود و به سه قسمت مختلف تقسیم بندی می گردد. این سه بخش پارک سان وی لاگون عبارتند از: بخش آب های آفریقا، بخش غرب وحشی و بخش دنیای پرماجرا. در هر کدام از بخش های پارک سان وی لاگون تفریحات مهیج و سرگرمی های گوناگونی وجود دارد تا گردشگران و مسافران این شهر ساحلی را بتواند ساعت ها مشغول به خود کند و تجربه یک سفر خاطره انگیز را برای مدت ها در ذهن آنان ثبت نماید. در ادامه به معرفی هرکدام از بخش های آن در زمان دسترسی به پارک سان وی لاگون می پردازیم.

ویژگی های پارک

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.