برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

شاید بعضی ها فکر می کنند که تمام طبیعت ناشناخته و جزیره های عجیب دنیا را دیده اند، ولی وقتی به آن ها بگویید که هنوز در دنیا طبیعت هایی باقی مانده  که خیلی 

 

شاید بعضی ها فکر می کنند که تمام طبیعت ناشناخته و جزیره های عجیب دنیا را دیده اند، ولی وقتی به آن ها بگویید که هنوز در دنیا طبیعت هایی باقی مانده  که خیلی ها آن ها را ندیده اند، بسیار تعجب می کنند. در این مطلب ما شما را با چند مورد از ناشناخته ترین مناطق جهان بعضی، آشنا می کنیم ٬ پس با همگردی همراه باشید.
طبیعت ناشناخته

بونیتو ، کشور برزیل | Bonito, Brazil

این منطقه برای افراد غیر بومی کشور برزیل، یکی از ناشناخته ترین مناطق جهان است. بونیتو طبیعتی بسیار زیبا برای توریست ها و گردشگران در برزیل است و معنی بونیتو به زبان محلی «زیبا» می باشد. ویژگی های خاص طبیعت بونیتو، رودخانه های عمیق و آبی رنگ پر از ماهی های خوش رنگ یا طوطی های کم یابش است. امکان شنا و غواصی در غارهای این منطقه موجود است که خاطره ای زیبا را برای بازدیدکنندگان می سازد.
بونیتو، برزیل

گیرنگر ، کشور نروژ | Gurgnar, Norway

آبدره کوچک اما مقتدر در کشور نروژ، افرادی را که به این منطقه می آیند، بسیار شگفت زده می کند. سنگ های مختلف از قله های کوه های پر برفش به پایین سرازیر می شوند، آرام به آب برخورد می کنند و زیبایی طبیعت این منطقه را دو چندان می کنند. گردشگران با کشتی های علمی که وجود دارد، می توانند در طول این آبراهه سفر کنند و از آبشار های زیاد و طبیعت زیبای اطراف آبراهه لذت ببرند.

گیرنگر، نروژ

بوهینج ، کشور اسلوونی | Boeing, Slovenia

در این منطقه، یک دریاچه ی بسیار زیبا قرار دارد. مکانی خلوت که هیچ توریستی در آنجا پیدا نمی شود و جزو ناشناخته ترین مناطق جهلن است. منظره ی زیبای این منطقه، رشته کوه های آلپ است. کارهایی که درآنجا می توان انجام داد، رکاب زدن و دویدن  در مسیرهای خاص اطراف دریاچه یا شنا در آن است.

بوهینج، اسلوونی

جزیره یاکوشیما ، کشور ژاپن | Island of Yakoshima, Japan

جزیره یاکوشیما در ژاپن، یک طبیعت ناشناخته است. این جزیره کوهستانی با چشمه های آب گرم و درختان سرو 2000 ساله اش، هر دوست دار طبیعتی را عاشق خود می کند. به علت آب و هوای استوایی این طبیعت ناشناخته، همه جا، رنگ سبز درختان جنگل و سنگ های خزه ای دیده می شود که صحنه ای سورئال را به وجود آورده اند. گردشگرانی که به این منطقه می آیند، باید مراقب میمون ها یا گوزن ها باشند تا به حیات وحش یاکوشیما آسیبی نزنند. 

یاکوشیما، ژاپن

جزیره سنت لوسیا ، دریای کارائیب | St. Lucia, the Caribbean

شاید اسم سنت لوسی (قدیس کاتولیک مسیحی) را شنیده باشید، اما نام این جزیره به مذهب ربطی ندارد. اگر طبیعت را دوست دارید، سنت لوسیا با ساحل های آتش فشانیش، جای خوبی برای شماست، اما برای دیدن مناظر بکر و دست نخورده این طبیعت ناشناخته، باید کاملا وارد جزیره شوید. در جنوب جزیره سنت لوسیا می توانید کوهستان ها٬ پتیت پیتون و گروس پیتون را ببینید. 
سنت لوسیا، کارائیب

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.