برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

در روز جهانی موزه خیلی از بزرگترها به سمت موزه ها می روند تا از آن ها بازدید کنند، اما کودکان هم علاقمند به موزه هستند و حتی بهترین مخاطبان موزه ها به حساب 

 

در روز جهانی موزه خیلی از بزرگترها به سمت موزه ها می روند تا از آن ها بازدید کنند، اما کودکان هم علاقمند به موزه هستند و حتی بهترین مخاطبان موزه ها به حساب می آیند. در همه کشورهای جهان و از جمله ایران به این موضوع توجه شده و برخی از موزه های جهان به آن ها اختصاص پیدا کرده است.

کودکان به عنوان کوچکترین اقشار جوامع بشری همواره در مرکز توجه مسئولان و کارشناسان قرار داشته اند، زیرا جهان ما در آینده به دست همین کودکان خواهد افتاد، بنابراین هر آنچه امروز روی لوح سفید شخصیتی آن ها نقش ببندد تضمینی برای نحوه تداوم زندگی جهان است، بنابراین موزه هایی برای کودکان ساخته شده اند تا بتوانند به بهترین نحو، کودکان را برای ساختن آینده ای بهتر آماده کنند. یکی از این موزه ها با نام موزه کودکان ایندیاناپولیس است.

موزه های هیجان انگیز برای کودکان

موزه کودکان ایندیاناپولیس با مساحتی بالغ بر 472900 فوت مربع برابر با 4393385 متر مربع، بزرگترین موزه کودکان جهان به حساب می آید. این موزه در شهر ایدیاناپولیس ساخته شده و در مرکز ایالت ایندیانا قرار گرفته است. ایندیانا یکی از ایالت های ایالات متحده آمریکا است.

موزه های هیجان انگیز برای کودکان 2

کشور انگلستان نیز موزه هایی را برای کودکان تأسیس کرده که از آن جمله می توان به موزه کودکان وی اند اِی اشاره کرد. این موزه که در شهر لندن قرار گرفته، به نوعی موزه اسباب بازی ها است. کودکان در این موزه می توانند با اسباب بازی ها و ایستگاه های لوگویی سرگرم شوند. والدین آن ها نیز در این میان فرصت مناسبی برای بازدید از عروسک های قدیمی به دست می آورند.

موزه های هیجان انگیز برای کودکان 3

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.