برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

در کشور چین و پایتخت آن، شهر پکن منطقه ای به نام شهر ممنوعه وجود دارد که از اصلی ترین جاذبه های این شهر و کشور به حساب می آید. شهر ممنوعه چین، دارای ویژگی

 

در کشور چین و پایتخت آن، شهر پکن منطقه ای به نام شهر ممنوعه وجود دارد که از اصلی ترین جاذبه های این شهر و کشور به حساب می آید. شهر ممنوعه چین، دارای ویژگی ها و زیبایی های به خصوص خود است که در سفر به چین، نباید شهر ممنوعه در پکن را از دست داد. اگر قصد سفر به پکن را دارید در ادامه به معرفی این شهر می پردازیم تا زمینه ساز آشنایی با شهر ممنوعه برای شما شود.

شهر ممنوعه چین

معرفی

شهر ممنوعه چین، در دل شهر پکن قرار گرفته و قدمت آن به سال 1420 میلادی بر می گردد. این شهر از گذشته تا به امروز جایگاه سلسله مینگ و چینگ بوده و 24 امپراطوری را در خود دیده است و از سال 1925 این شهر به یک موزه نیز تبدیل شد. این موزه و شهر که از جمله مهمترین جاذبه های کشور چین به حساب می آید، روزانه میزبان گردشگران و مردم بسیاری است که به دیدن شهر ممنوعه در پکن می آیند.

معرفی شهر ممنوعه چین

تاریخچه

شهر ممنوعه چین در واقع برای استحکام بخشیدن به امپراطوری چنگزو در قسمت جنوب شرقی شهر چین مکان یابی شد و در سال 1420 با دستور ژو یوآن ژانگ ساخته شد. ژو یوآن ژانگ، چهارمین پسر موسس سلسله مینگ بود. شهر ممنوعه در پکن و قدرت امپراطوری آن در طی سال های بعد همیشه قدرتمند بود و فرمانروایان چین همیشه در این شهر ساکن بودند.

تاریخچه شهر ممنوعه

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.