برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

در استان گیلان و روستایی از توابع بخش رحمت‌آباد و بلوکات شهرستان رودبار و در شهر بیجار، سد زیبایی قرار گرفته است، سدی که بر سر شاخه‌های سفید

 

در استان گیلان و روستایی از توابع بخش رحمت‌آباد و بلوکات شهرستان رودبار و در شهر بیجار، سد زیبایی قرار گرفته است، سدی که بر سر شاخه‌های سفیدرود و در شهر بیجار به منظور تامین آب شرب مورد نیاز عمده‌ی شهرهای استان گیلان و تامین آب مورد نیاز اراضی کشاورزی و تولید انرژی برق آبی توسط سه دستگاه توربین، بنا شده و امروزه جاذبه‌ای زیبا برای گردشگران در این منطقه به حساب می‌آید.

سد بیجار

سد بیجار، چشم اندازی زیبا و دلپذیر را در این منطقه به تصویر کشیده است که به خاطر طبیعت جنگلی منطقه و همچنین آب پشت سد ایجاد شده است. یکی از تفریحات گردشگرانی که به این منطقه می آیند، شنا کردن در آب سد است و توصیه ما این است اگر از این سد زیبا دیدن کردید، یادتان باشد که این سد بسیار خطرناک است و برای شنا کردن اصلا مناسب نیست. این سد در خرداد ماه سال 97 جان دو سرباز را گرفت، پس یادتان باشد اگر وسوسه شده و در این آب شنا کردید، مرگ در کمین شما است! باهم، تصاویر دیگری از این منطقه‌ی زیبا را از نظر می‌گذرانیم.

سد بیجار
سد بیجار
سد بیجار
سد بیجار
سد بیجار
سد بیجار

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.