برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

گاهی اوقات بعد از گذراندن دوران کودکی، بعضی از تفریحاتی که برایتان جادویی محسوب می‌شد و به آن‌ها علاقه داشتید قابل‌دسترس می‌شوند. خانه‌های

 

گاهی اوقات بعد از گذراندن دوران کودکی، بعضی از تفریحاتی که برایتان جادویی محسوب می‌شد و به آن‌ها علاقه داشتید قابل‌دسترس می‌شوند. خانه‌های درختی حس خوبی دارند و کمی متفاوت هستند. احتمالا داشتن خانه در بالای یک درخت، از اقامتگاه‌های مسکونی عادی جالب‌تر است. در لست سکند قصد داریم 10 خانه درختی جالب را که با رأی مردم در سایت رنکر (Ranker) انتخاب‌شده‌اند، به شما معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید.

 

  1. تفرجگاه خانه درختی ایتالیایی (Italian Treehouse Resort)

تفرجگاه خانه درختی ایتالیایی (Italian Treehouse Resort)

این خانه درختی در یک جنگل بلوط قرار گرفته است. اندازه آن در حد یک اقامتگاه خانوادگی است. همچنین تراسی رو به طبیعت دارد. وقتی وارد آن می‌شوید شکوه و جلال چوب را در عین سادگی و پیچیدگی مشاهده می‌کنید. این خانه درختی برای اقامت 2 الی 4 نفر مناسب است.

موقعیت: مرز ایتالیا و فرانسه

 

  1. خانه درختی فِیری‌تال (Fairytale Treehouse)

خانه درختی فِیری‌تال (Fairytale Treehouse)

خانه درختی فِیری‌تال با ارتفاع حدود 7 متر، احتمالا بلندترین خانه درختی کانادا است. این خانه درختی به صورت سه طبقه مجزا ساخته شده است و طبقات مختلف آن از طریق یک پله مارپیچی با هم ارتباط دارند. اطراف خانه درختی فِیری‌تال کاملا توسط درختان سر به فلک کشده محصور شده است.

موقعیت: جنگل‌های بریتیش کلمبیا

 

  1. خانه درختی مونبازیلاک (Monbazillac Treehouse)

خانه درختی مونبازیلاک (Monbazillac Treehouse)

قلعه‌ای اسرارآمیز و عرفانی که در میان درختان طراحی‌ شده است. غذای عالی، استخر و آرامش کامل را در این مکان تجربه می‌کنید. برج‌های آن از میان درختان بلوط بیرون زده است.

موقعیت: دوردونی، فرانسه

 

  1. رستوران خانه درختی (Treehouse Restaurant)

رستوران خانه درختی (Treehouse Restaurant)

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.