برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

بگذارید یک راست برویم سر اصل مطلب! قرار است این بار نگاهی به آخرین لیست از 15 مکان عجیب در جهان بیاندازیم که به احتمال زیاد قبل از این هرگز از آن‌ها 

15. سوپیلین، استونی

اگر طرفدار سادگی، جای خلوت و گیاهان هستید، این شهر عجیب در استونی را به یاد داشته باشید. درگ ذشته که این شهر شلوغ‌تر بوده، بیشتر خانه‌ها فاقد مصالح ساختمانی پیشرفته بودند و نام‌های نامتعارف تمامی خیابان‌های شهر پس از رویش گیاهان مختلف سبب شده که نام این شهر را "شهر سوپ" بنامند.

Supilinn-Estonia.jpg

 

14. جهنم، میشیگان

جهنم نام شهری کوچک در میشیگان است، اما نگران نباشید، در اینجا شیاطین زندگی نمی‌کنند، بلکه افراد عادی در آن ساکنند. گویا نام این شهر به این دلیل جهنم گذاشته شده که دمای هوا در آن در اکثر ماه‌های سال بسیار بالاست! 

hel-michigan.jpg

 

13. رنه-لوشاتو، فرانسه

این روستای کوچک فرانسوی که در بالای تپه‌ها قرار دارد، مثل خانه‌ای پر رمز و راز مانند گنج‌های مرموز و قتل‌های حل‌نشده که ریشه‌ی آن‌ها به مسیحیت بازمی‌گردد است. طرفداران نویسنده مشهور دن براون، نام این دهکده را به‌عنوان یکی از منابع اصلی الهامات او برای رمان پرفروش کد داوینچی شنیده‌اند.

 15 مکان از عجیب‌ترین شهرها و کشورها که هرگز ندیده‌اید

 

12. تصادف (اکسیدنت)، مریلند

اکسیدنت نام شهری کوچک در ایالت گرت در مریلند است که طی یک بررسی عجیب در سال 1786 آن را به این نام گذاشتند. دو دوست به‌صورت تصادفی یک نقشه مشابه از این شهر را پیدا می‌کنند و پس از کشف آن تصمیم می‌گیرند که نام آن را "تصادف" بگذارند. درباره اهالی شهر چطور؟ طبق کتاب "عناوین محل‌ها" که توسز پاول دیکسون آن را نوشته است، شهروندان نیز این شهر را تصادفی می‌نامند. به نظر می‌رسد که شهر بر مبنای دوستی بنا نهاده شده است و معنای آن نیز چنین است.

 15 مکان از عجیب‌ترین شهرها و کشورها که هرگز ندیده‌اید

 

  1. گیبسون تون، فلوریدا

گیبسون تون در فلوریدا یکی از شهرهای جالب این لیست است و بهترین شهر برای گذراندن بازنشستگی افرادی بوده که برای سیرک کار می‌کرده‌اند. این شهر شهرت خود را مدیون موزه‌های بسیار استثنایی درباره کارناوال‌ها و سبک زندگی سیرک است. بنابراین اگر اهل سیرک رفتن هستید و یا از آن خوشتان می‌آید، می‌توانید در این شهر حسابی خوش بگذرانید.

 15 مکان از عجیب‌ترین شهرها و کشورها که هرگز ندیده‌اید

 

  1. شهر تامس

این شهر کوچک با وجود داشتن شباهت بی‌نظیر به یک نمونه شهر انگلیسی، دقیقاً در قلب چین یعنی شانگهای قرار دارد. در این شهر معماری‌های سنتی انگلیسی، آشپزی و حتی باجه‌های تلفن قرمز انگلیسی نیز دیده می‌شوند که یادآور لندن است. شاید غیرعادی باشد، اما هر گردشگری دلش می‌خواهد که هم‌زمان با حضور در یک تور شرقی آسیا، لحظاتی را نیز در بریتانیا بگذراند.

Thames-Town.jpg

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.