برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

دهکده ای از یخ در ژاپن افتتاح وجود دارد که این مقاله به معرفی آن اختصاص داده شده است. اگر از علاقمندان به کسب اطلاعات گردشگری هستید در ادامه این نوشته تیم لحظه آخر را همراهی کنید تا اطلاعاتی

دهکده ای از یخ در ژاپن افتتاح وجود دارد که این مقاله به معرفی آن اختصاص داده شده است. اگر از علاقمندان به کسب اطلاعات گردشگری هستید در ادامه این نوشته تیم لحظه آخر را همراهی کنید تا اطلاعاتی کلی در رابطه با دهکده ای از یخ در اختیارتان قرار دهیم.

روستای جزیره هوکایدی که دهکده ای از یخ در آن وجود دارد، در فاصله 150 کیلومتری ساپورو و قسمت مرکزی جزیره شمالی ژاپن قرار گرفته و به تازگی افتتاح شده است ، به گفته برخی از منابع آگاه فعالیت این مجموعه تا ماه مارس سال 2019 نیز ادامه خواهد داشت بنابراین اگر شما نیز از علاقمندان به سرما و تفریحات زمستانی هستید سفر به دهکده یخی هوکایدی می تواند گزینه بسیار مناسبی برایتان باشد.
دهکده یخی در واقع هتل و اقامتگاهی است که تمامی اتاق ها و وسایل موجود در آن از یخ ساخته شده اند، البته لازم به ذکر می باشد که تخت های این مجموعه یخی نیستند.
اقامت در اتاق های یخی و در دمای -30 درجه سانتی گراد اتفاقی بسیار مهیج است که می توانید در دهکده ای از یخ تجربه کنید. در این دهکده علاوه بر اقامتگاه های متعدد، کافه و مراکز تفریحی نیز وجود دارد که آن ها نیز از یخ ساخته شده اند و تصویر بسیار زیبایی از زمستان را به نمایش می گذارند.
در دهکده هوکایدی مجموعه های تفریحی نیز برای کودکان در نظر گرفته شده است که برخی از آن ها عبارتند از پیست اسکی، کلاس های مجسمه سازی یخی و غیره.
اگر قصد سفر با تور ژاپن و اقامت در این روستای یخی را دارید باید بدانید که برای ورود به این مجموعه باید هزینه ای معادل 500 ین پرداخت کنید، همچنین هزینه اقامت در هتل یخی این روستا به ازای هر شب حدود 205 دلار می باشد.

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.