برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

کانکون از شهر های ساحلی کشور مکزیک می باشد و سواحل کانکون از بهترین سواحل مکزیک به شمار می آیند و ما در این مقاله قصد داریم سواحل کانکون را به کاربران لحظه آخری و گردشگران این شهر 

کانکون از شهر های ساحلی کشور مکزیک می باشد و سواحل کانکون از بهترین سواحل مکزیک به شمار می آیند و ما در این مقاله قصد داریم سواحل کانکون را به کاربران لحظه آخری و گردشگران این شهر معرفی کنیم بنابراین اگر قصد سفر به شهر کانکون را دارید و یا از علاقمندان به طبیعت گردی هستید در ادامه لحظه آخر را همراهی کنید.
همانطور که پیش تر اشاره کردیم کانکون شهر ساحلی می باشد و سواحل بسیاری نظیر لانگوستا، تولوم، لیندا، ژونتود و غیره را در خود جای داده است که در این نوشته برخی از آن ها را معرفی خواهیم کرد.
ساحل لیندا:
ساحل لیندا یکی از بهترین سواحل کانکون به شمار می آید و گردشگران بسیاری در سفر خود با تور کانکون از این ساحل بازدید می کنند، وجود رستوران های متعدد، کافه ها ساحلی، خدمات رفاهی و مناظر بسیار زیبا لیندا را به یکی از محبوب ترین سواحل کانکون تبدیل کرده است. 
گردشگرانی که از این ساحل بازدید می کنند می توانند کشتی های تفریحی و تجاری را مشاهده کنند، همچنین لازم به ذکر است امکان کشتی سواری در این منطقه برای گردشگران تور فراهم شده است.
ساحل تولوم:
از دیگر سواحل کانکون می توان به ساحل تولوم اشاره کرد. تولوم که در 50 کیلومتری جنوب شهر کانکون واقع شده است و بسیاری از گردشگران تور کانکون برای تفریح به این منطقه سفر می کنند، در این ساحل مناظر بسیار بکر و بی نظیر طبیعی را مشاهده کنند. در این ساحل بقایای کارخانه های تولیدات صنعتی وجود دارد که علاقمندان می توانند از آن ها بازدید کنند. خوب است بدانید در این ساحل هتل های بسیاری وجود دارد که گردشگران تور کانکون می توانند یکی از آن ها را برای اقامت در طول سفر انتخاب کنند.

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.