برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

ماشین کاروان تقریبا برای همه شناخته شده است. این اتوموبیل ها در حقیقت اتوموبیل های تفریحی هستند که گردشگران برای راحتی در سفر از آنها استفاده میکنند. بسیاری از

ماشین کاروان تقریبا برای همه شناخته شده است. این اتوموبیل ها در حقیقت اتوموبیل های تفریحی هستند که گردشگران برای راحتی در سفر از آنها استفاده میکنند. بسیاری از این اتوموبیل ها تجهیزات یک خانه را همراه خود دارند. از تخت خواب و حمام گرفته تا میز ناهار خوری را میتوانید در یک اتوموبیل کوچک پیدا کنید.برآن شدیم تا اینبار، در میان شلوغی نمایشگاههای اتوموبیل به سراغ کاروان ها برویم و آنچه کشف کردیم این بود که دیگر دوران اتوموبیل های حامل یدک کش گذشته است. همراه ما باشید تا با جدیدترین اتوموبیل های سفری دنیا آشنا شوید که از جالب ترین ماشین های کاروان در دنیا هستند.. اتوموبیل های سفری

ترایبیکاThe Tribeca

تصور کنید داخل اتوموبیل خود چند تلویزیون ، یخچال و فریزر اسمگ و حمام داشته باشید و همچنین فضای وسیعی نیز برای نشیمن داشته باشید. باور اینکه همۀ لوازم ضروری برای یک زندگی راحت را در اتوموبیلتان داشته باشید کمی سخت است. اما همۀ این امکانات در اتوموبیل ترایبیکا فراهم شده اند. سازندگان اتوموبیل ترابیکا مدعی هستند به اندازۀ یکی از چادرهای مدرن امروزی در سفرها کاربرد دارد. با استفاده از این اتوموبیل های سفری می توانید در هرکجا که مایل باشید کمپ بزنید. داخل اتوموبیل ترایبیکا طراحی منحصر به فردی دارد .در حقیقت سازندگان ترایبیکا توانسته اند یک هتل کوچک را در قالب اتوموبیل مسافرتی خود بگنجانند. این ماشین کاروان کابین ثابتی دارد که با نگاه کردن به آن نمی توانید ابتدا و انتهایش را تشخیص دهید. برای کرایه کردن ترایبیکا در تعطیلات عید پاک از در بندر وایت کلیف و پارک تتر شال لیکز کانتری میتوانید این اتوموبیل را کرایه کنید و تعطیلات دلپذیری را در آن سپری کنید.

 ترایبیکاThe Tribeca

کَروپاد نومَد Carapod Nomad

شرکت کروپاد یک شرکت اتوموبیل سازی انگلیسی است که در شهر سامرست(Somerset) انگلستان واقع شده است.این کمپانی نیز در میان محصولات خود به ساخت انواع اتوموبیل های سفری کاروان می پردازد. از جمله اتوموبیل کروپاد نومد Carapod Nomad و ایمپالس.مدتی قبل در نمایشگاه اتوموبیل انگلستان، نمونۀ جدیدی از محصول نومد شرکت کروپاد در معرض نمایشقرار داده شد.اگر برای اولین بار این اتوموبیل را ببینید شاید به نظر شما فقط یک اتوموبیل براق کرومی بیاید اما این ماشین کاروان بسیار فراتر از ظاهر سادۀ خود ظاهر شده است. مدل ایمپالس (Impulse) محصول دیگری از شرکت کروپاد است. این اتوموبیل یک خودروی ساده با پوست تخم مرغی آبی رنگ است. وزن این کاروان حدود 320 کیلوگرم است و به صورت یدک کش استفاده میشود. یعنی توسط اتوموبیل های دیگر باید حمل شود. اگرچه این کاروان سنگین توسط اتوموبیلی بسیار سبک تر از خودش حمل میشود اما به اندازۀ کافی جا دار هست که بتوانید در آن یک آشپزخانه، یک بخش ناهار خوری راحت و یک تخت خواب دو نفره داشته باشید.برای خرید این کاروان باید 8995 پوند پرداخت نمایید.

 کَروپاد نومَد Carapod Nomad

نِیکِد بِرفوت Naked Barefoot

در این نمایشگاه کاروان دیگری نیز به نمایش در آمد. این کاروان که نیکد برفوت نام دارد طوری طراحی شده که در نگاه اول یک کلبۀ مدرن را در نظر مجسم میکند. این کاروان زیبا را می توانید حتی در گوشۀ باغ خود به عنوان یک دفتر کار یا استودیو و یا حتی یک بار استفاده نمایید. از ویژگیهای مثبت برفوت باتری برقی آن است. این باتری قابل شارژ به شما کمک میکند تا با در دسترس داشتن یک پریز 230 ولت و به کمک پورت یو اس پی سیستم برق داخلی آن را شارژ کنید. برفوت در میان اتوموبیل های کاروان بسیار پر طرفدار است. دلیل آن طراحی مناسب آن است. یک فضای داخلی مجهز در کمترین فضا و البته بسیار شیک. شرکت نیکد این محصول را در رنگهای کرم، خاکستری و آبی تخم اردکی تهیه کرده است. اما برای انتخاب رنگ دلخواه خودتان برای خودروی برفورتتان باید 600 پوند بیشتر هزینه کنید. یعنی علاوه بر هزینۀ 14995 پوندی این اتوموبیل باید 600 پوند اضافه پرداخت نمایید. استفاده از ماشین کاروان کوچک برای علاقه مندان به سفر بسیار مفید بوده و میتوان گفت فایدۀ زیادی دارد چرا که با داشتن چنین اتوموبیلی نیازی به پرداخت مخارج هتل نخواهید داشت. همه ی نیازهای شما در این اتوموبیل های سفری برآورده می شود. حتی اگر مایل باشید می توانید تا دو نفر مهمان را نیز با خود در سفر همراه کنید.

نِیکِد بِرفوت Naked Barefoot

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.