برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

قبل از این که وارد جنگل آئوکیگاهارا شوید، می بایست به اطراف آن نگاهی بیاندازید. خود این جنگل یکی از بدنام ترین مناطق طبیعی روی سیاره زمین است؛ اما در کنار آن، پارک 

ویژگی های جنگل آئوکیگاهارا: وجود یک پارک تفریحی عجیب

قبل از این که وارد جنگل آئوکیگاهارا شوید، می بایست به اطراف آن نگاهی بیاندازید. خود این جنگل یکی از بدنام ترین مناطق طبیعی روی سیاره زمین است؛ اما در کنار آن، پارک تفریحی پادشاهی گالیور Gulliver’s Kingdom قرار دارد که خیلی هم خوشنام نیست. این پارک موضوعی که بر اساس داستان سفر های گالیور Gulliver’s Kingdom اثر جاناتان سوییفت Jonathan Swift و در سایه کوه فوجی Mount Fuji طراحی و ساخته شده است، تنها چهار سال فعال بود. این پارک بسیار زیبا در سال 1997 افتتاح شد و سپس در سال 2001 به علت فضای بسیار وهم آور و کمبود بازدید کننده تعطیل شد. در ورود به این پارک، چیزی که در ابتدا اصلا نظر بازدید کنندگان را به خود جلب نمی کرد، مجسمه غول پیکر گالیور Gulliver بود که مانند داستان، توسط لی لی پوتی ها به زمین میخکوب شده بود؛ اما بعد از مدتی گشت و گذار، نگاه بازدید کنندگان به ناگهان به این مجسمه عظیم خوابیده روی زمین می افتاد و شوک بزرگی به آنها وارد می کرد.

ویژگی های جنگل آئوکیگاهارا Aokigahara : وجود یک پارک تفریحی عجیب

وجود یک پارک تفریحی عجیب

ویژگی های جنگل آئوکیگاهارا: نبود حیات وحش

نقاطی روی سیاره زمین وجود دارند که از نظر ما بیش از اندازه دور افتاده، بیش از اندازه خطرناک، بیش از حد گرم یا بیش از حد سرد و غیر قابل سکونت هستند؛ اما با این وجود، ما به این نقاط می رویم و حتی گاهی در آنها زندگی می کنیم. سایر جانوران و ارگانیسم ها از ما انعطاف پذیر تر هستند و خودشان را به غیر ممکن ترین محیط ها وفق می دهند. اما بهتر است بدانید که حتی شجاع ترین مخلوقات نیز از جنگل آئوکیگاهارا دوری کرده اند. حیات وحش به صورت محدود در این جنگل دیده می شود و به همین علت، سکوت ترسناکی در آن حکمفرماست؛ حیوانات معدود این جنگل معمولا به مسیر های پیچ در پیچ جنگل و اعماق آن می روند؛ بازدید کنندگان به ندرت حیوان یا پرنده ای را در این جنگل می بینند یا صدایش را می شنوند؛ و همین احساس اضطراب و انزوای بیش از اندازه را تقویت می کند.

ویژگی های جنگل آئوکیگاهارا Aokigahara : نبود حیات وحش

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.