برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

کشور ژاپن یکی از کشور های توریستی دنیا محسوب می شود این کشور جاذبه های ‏فراوانی را در خود جای داده است و هر ساله میزبان تعداد زیادی از گردشگران سراسر دنیا ‏می باشد. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی

کشور ژاپن یکی از کشور های توریستی دنیا محسوب می شود این کشور جاذبه های ‏فراوانی را در خود جای داده است و هر ساله میزبان تعداد زیادی از گردشگران سراسر دنیا ‏می باشد. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با جنگلی از جنس بامبو که یکی از معروف ‏ترین و زیبا ترین جاذبه های این کشور است در اختیار گردشگران تور ژاپن قرار دهیم.

جنگلی از جنس بامبو یکی از زیبا ترین جنگل های دنیا است که با مساختی غالب بر 15 ‏کیلومتر مربع در غرب منطقه کیوتو (‏Kyoto‏) کشور ژاپن واقع شده است. وجود بامبو های ‏بلند در این جنگل مناظر زیبا و منحصر به فردی به آن بخشیده است که نظر هر بیننده ‏ای را جلب می کند. جاذبه های این جنگل در درختان آن خلاصه نمی شود و صدا هایی ‏که هنگام بازدید از این جنگل به گوش می رسد حس آرامش خاصی را به بازدید ‏کنندگان آن القا می کند صدای بهم خوردن ساقه های غول پیکر و پیچش باد میان آن ‏ها سمفونی گوش نوازی را پدیدی می آورند. 
گردشگران تور ژاپن برای بازدید از این جنگل بی نظیر می توانند دوچرخه کرایه کنند ‏همچنین می توانند در مسیر های چوبی که برای آن ها در نظر گرفته شده است پیاده ‏روی کنند. 
اگر قصد سفر با تور ژاپن و بازدید از این جنگل زیبا را دارید باید بدانید دسترسی به ‏جنگلی از جنس بامبو بسیار آسان است و شما می توانید با استفاده از قطار خود را از ‏آراشیاما (به معنی کوه طوفان) به کیوتو برسانید که حدودا 20 دقیقه زمان می برد. لازم ‏به ذکر است فاصله شهر کیوتو (این شهر زمانی پایتخت کشور ژاپن بوده است) تا جنگل ‏هم به اندازه حدود 30 دقیقه پیاده روی می باشد.  
بهترین زمان بازدید از این جنگل فصل بهار به خصوص ماه های فروردین و اردیبهشت ‏می باشد در این بازه زمانی درختان غرق در شکوفه های بهاری مناظز چشم نوازی را در ‏این جنگل به وجود می آورد که بازدیدکنندگان از دیدن آن ها سیر نمی شوند. تابش ‏آفتاب از میان بامبو های سر به فلک کشده سایه هایی را ایجاد می کند که زیبایی های ‏این جنگل فوق العاده را دو چندان کرده است. 
همچنین ماه های اول فصل پاییز هم زمان مناسبی برای بازدید از این مجموعه می ‏باشند. 

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.