برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

مقبره ای از صدها جسد,جاذبه های گردشگری ایتالیا,ترسناک ترین جاذبه های ایتالیا,مقبره کاپوچین

مقبره ای از صدها جسد,جاذبه های گردشگری ایتالیا,ترسناک ترین جاذبه های ایتالیا,مقبره کاپوچین

 
مقبره ای از صدها جسد در جنوب ایتالیا و در شهر پالرمو واقع شده است و می توان ‏گفت یکی از مهمترین بنا های تاریخی کشور ایتالیا است که بازدید از آن حس ترس و وحشت را به گردشگران تور ایتالیا و بازدید کنندگان ‏القا می کند.  
این مقبره گورستانی بسیار عجیب و در نوع خود بی نظیر است و ‏Catacombe dei ‎Cappuccini‏ نام دارد که به خاطر دارا بودن اجساد قدیمی همواره مورد توجه قرار گرفته ‏است. گورستان کاپوچین در واقع از در قرن 16 میلادی به وجود آمده است و راهبان ‏سبب گسترش آن شده اند. اولین جسدی که در این گورستان قرار گرفته است جسد برادر روحانی ‏Silvestro of Gubbio‏ ‏می باشد که راهبه ها به خاطر علاقه ای که به این برادر روحانی داشتند جسد وی را ‏مومیایی کرده و در زیرزمینی قرار دادند. برای مومیایی کردن اجساد این مقبره  آن ‏ها را خشک کرده و یا با سرکه می شستند. پیکر برخی از اجساد این مقبره با روغن و ‏عطر پوشیده شده اند و برخی دیگر از آن ها نیز در تابوت های شیشه ای نگهداری می شوند ‏نکته جالب توجه در رابطه با اجساد موجود در این مقبره این است که اغلب آن ها لباس ‏بر تن دارند . در ابتدا این گورستان فقط به راهبان و مردان خدا اختصاص داشته است اما پس از ‏مدتی اجساد مردم عادی نیز مومیایی شده و در این مقبره قرار می گیرفت. ‏ آخرین کشیشی که جسد وی مومیایی شد برادر ریکاردو بود و پس از آن در سال 1880 این مقبرهی پر از مومیایی تعطیل شده و از گورستان به یک جاذبه گردشگری ترسناک ‏تغییر کاربری داد.
اگر قصد سفر با تور ایتالیا و بازدید از این گورستان را دارید باید بدانید حدود هشت ‏هزار مومیایی در این مجموعه وجود دارد که دیدن ظاهر و طریقه قرار گیری هر یک از آن ‏ها همچنین فضای تقریبا تاریک و راهرو های باریک شما را به وحشت خواهد انداخت ‏پس اگر از آن دسته از افرادی هستید که اهل تجربه ترس توام با هیجان نیستید از ‏رفتن به این گورستان که مقبره ای از صدها جسد می باشد خودداری  کنید. 

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.