برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

سوئیس کشوری بسیار زیبا و مملو از جاذبه های طبیعی و گردشگری می باشدو شاید ‏برایتان جالب باشد که طولانی ترین پل عابر معلق در دنیا نیز در این کشور واقع شده ‏است و ما قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه ......

سوئیس کشوری بسیار زیبا و مملو از جاذبه های طبیعی و گردشگری می باشدو شاید ‏برایتان جالب باشد که طولانی ترین پل عابر معلق در دنیا نیز در این کشور واقع شده ‏است و ما قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با طولانی ترین پل عابر معلق در دنیا در ‏اختیار گردشگران تور سوئیس قرار دهیم.

سازمان گردشگری شهر زومات پس از تخریب ‏پل قدیمی که در این منطقه قرار داشت تصمیم به تأسیس پل جایگزین در این منطقه ‏گرفتند این پل جایگزین که به تازگی تأسیس شده است حدود 500 متر طول دارد و در ‏ارتفاع حدود 90 متری از سطح زمین واقع شده است. 
خوب است بدانید طولانی ترین پل عابر جهان در بخش کوهستانی شهر زومات قرار دارد. 
سازمان گردشگری شهر زومات ادعا می کند که کابل های نگهدارنده این پل توانایی ‏تحمل وزنی معادل 8 تن را دارند همچنین لازم به ذکر است که طراحی بی نظیر و ‏استفاده از مصالح و تجهیزات با کیفیت باعث شده تا این پل معلق هیچ گونه نوسانی ‏نداشته باشد به همین جهت تمامی گردشگران  می توانند با خیالی آسوده به ‏طولانی ترین پل معلق جهان رفته و از پیاده روی بر روی آن لذت ببرند. 
خوب است بدانید که منحصر به فرد بودن این پل باعث شده تا به سازندگان پل به آن ‏لقب پل اروپا را بدهند.‏

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.