برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

شاید شما در یک مسابقه خیره کننده توانسته اید برنده شوید. لندن برای گردشگران ساخته شده است و ما آن را به خوبی می دانیم و امکانات ان را فراهم خواهیم کرد

 

در اینجا هشت روش غیر معمول برای بازدید از طبیعت لندن که شامل قایقرانی در رودخانه ی تایمز در شب هنگام، سوار شدن بر قطار الکتریکی در زیر زمین، گردش در جنگل های قدیمی و شکار در ان منطقه می باشد، بیان شده است. پس با ما در مجله گردشگری همگردی همراه باشید تا از اماکن تاریخی لندن برایتان بگوییم.
لندن

1) به قایقرانی را بر روی رودخانه ی"تایمز" بروید

بچه ها ماجراجویی های مورد علاقه ی خود را این گونه توصیف می کنند: ما آب را دوست داریم، ما به کشف مکان های ناشناخته علاقمندیم. شما می توانید با استفاده از کایاک از سرتاسر طبیعت لندن دیدن نمایید.
این قایق متناسب و منطبق با جزر و مدهایی که ایجاد می شوند ساخته شده اند، شما از ساحل واکسهال در شرق حرکت می کنید و به سمت گرینویچ می روید.
راه های بسیاری وجود دارد که از اماکن معروف دنیا در لندن مانند: ساختمان های مجلس، کلیسای سنت پل و تور بریج را مشاهده کنید، اما هیچ یک از آن ها عاشقانه تر و هیجان انگیزتر از حرکت در رودخانه ی تایمز نمی باشد.

رودخانه تایمز

2) سوار قطار زیر زمینی شوید

برای بازدید از تونل های زیر زمینی شهر لندن و یکی از مهم ترین شبکه های حمل و نقل ان باید حتما سوار قطارهای زیر زمینی بشوید.
با این حال سوار شدن بر این نوع قطار ها یک تجربه ی معمولی نمی باشد. بین سال های 1927 و 2003،سازمان پست لندن روزانه از طریق طی 6.5 مایل در زیر خیابان های لندن میلیون ها نامه را به دست صاحبانشان می رساند.
اما این قطار ها به مدت یک دهه بلا استفاده باقی ماندند، اما در سپتامبر 2017، موزه پست، قطار پستی از از اماکن تاریخی لندن را برای بازدید عموم راه اندازی کرد و اجازه داد تا بازدیدکنندگان از ماشین های راه آهن دیدن نمایند تا از این طریق با بخشی از این میراث فراموش شده اشنا شوند.
 قطار زیر زمینی لندن

3) از خانه ی رویایی"سورئال" بازدید کنید

بازدید از خانه ی رویایی سورئال با شکوه، رنگارنگ و عجیب و غریب می باشد.
کار هنری هنرمندی به نام استفن رایت یک مجموعه عجیب و غریب از عروسک های پلاستیکی، بطری های سفید کننده، دکوراسیون های کریسمس و پرونده های وینیل (انواع پلاستیک های دارای ریشه) است که در هر وجب خانه ویکتوریا ایالت دلوویچ قرار دارد.
رایت یک هنرمند بیگانه است که از طریق هنر و منسوجات اصلی پس از یک دوره ی طولانی یک جنبش اجتناب ناپذیر را به راه انداخت.
خانه ی رویایی سورئال از اماکن تاریخی لندن تنها در روزهایی خاص و با قرار ملاقات قبلی امکان بازدید دارد. بنابراین قبل از رفتن، بررسی کنید.

سورئال

4) برای پیاده روی به جنگل بروید

برای پیاده روی در طبیعت لندن در طول روز می توانید از جنگل گریت نورث شروع کنید و به سمت کریدون بروید. این جنگل ها قدمت بسیار طولانی در طبیعت لندن دارند و عنوان جنگل های باستانی لندن را به خود اختصاص داده اند.
از راه های پر پیچ و خم و پر از درختان بلند عبور کنید و نگران نباشید به راحتی می توانید مسیرتان را پیدا کنید. بخشی از این جنگل پر از پرندگان مختلف می باشد ،شما می توانید در اینجا یکی از طبیعت لندن طوطی کوچک دم دراز، دارکوب، جغدها و شاهین کوچک را مشاهده نمایید.
پیاده روری در جنگل های لندن

5) خوابیدن با شیرها

از ماه می سال 2016، بازدیدکنندگان باغ وحش طبیعت لندن توانستند وسواس های زیست شناختی خود را به سطح بالاتری برسانند.
در اینجا کابین های رنگی وجود دارد که فقط در فاصله ی چند متری از شیرهای اسیایی قرار گرفته است و شما می توانید در انها قرار بگیرید و این حیوانات را مشاهده نمایید.
حتی شما می توانید در این کابین ها به استراحت بپردازید. چرا وقتی می توانید صبح خود را با صدای طبیعت و حیوانات اغاز کنید، با سر و صدای یک باند فرودگاه یا یک خیابان شلوغ در مرکز لندن اغاز کنید؟

باغ وحش لندن

6) بازدید از یک گنج شگفت انگیز

اگر به دنبال دیدن قسمت های پنهانی شهر لندن هستید اما دوست ندارید که یک راهنما شما را همراهی کند ،"هایدن سیتی" بهترین منطقه ای است که می توانید به آن مراجعه کنید.
این منطقه برای شکار بسیار مناسب می باشد همچنین افرادی مانند "شرلوک هولمز" مدتی را در این منطقه سپری کرده اند.
چیزهایی که شما برای رفتن به این منطقه احتیاج دارید عبارتنداز چند دوست، تلفن های پر از شارژ و علاقه و شوق برای رفتن به اینجا.
هایدن سیتی لندن

7) قدم زدن زیر رودخانه ی "تایمز"

33 پل در سراسر رودخانه ی "تایمز" وجود دارد، که از "ریچموند" و حوالی ان اغاز می شوند. با این حال، راه های مورد علاقه ما برای عبور از رودخانه ی "تایمز" از طریق تونل های "گرینویچ" و "وولویچ" می باشد.
در "گرینویچ" ورودی های آجری استوانه ای شکل متعددی وجود دارد، این تونل های عابر پیاده در اوایل قرن بیستم برای دسترسی آسان به اسکله های شمالی شهر برای کسانی که در جنوب رودخانه زندگی می کردند ساخته شد.
امروزه میلیون ها نفر هنوز از این تونل ها برای تردد از طریق پله های مارپیچ و آسانسور به صورت رایگان استفاده می کنند.

لندن 4

8) به گذشته سفر کنید

برای کسانی که به دنبال غرق شدن در تاریخ هستند، خانه "دنیس سورس" مکانی عالی برای بازدید می باشد.
برای بازید از این مکان که در شرق لندن واقع شده است یک تور گردشگری وجود دارد. تمام اتاق های این خانه از اواسط قرن هجدهم تا اواسط قرن بیستم به افراد مختلف اجاره داده می شد.
دنیس سورس

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.