برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است رویت جانوری عجیب الخلقه را در یکی از سواحل آمریکا به تصویر می کشد. در این .....

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است رویت جانوری عجیب الخلقه را در یکی از سواحل آمریکا به تصویر می کشد. در این ویدئو که در این هفته در ساحل "هانتینگتون" در ایالت کالیفرنیای آمریکا تهیه شده است پرسه یک موجود عجیب در ساحل دریا را نشان می دهد.

 

یک شهروند کالیفرنیایی که هویتش " جورج" اعلام شده است در حال تفریح در ساحل بود که با این صحنه عجیب روبرو شد. در این ویدئو یک جانور مرموز در حالی که روی آب دریا قرار گرفته است دیده می شود. در این ویدئو دست های این جانور در حالی که بالای آب حرکت می کند دیده می شود.

 

جورج در این باره گفت : " من روی شن های ساحل نشسته بودم و به پریدن ماهی ها از داخل آب دریا نگاه می کردم. آب دریا خروشان بود و ماهی در حال پرش از آب بودند. من از این صحنه چند عکس تهیه کردم. ناگهان متوجه جانور عجیبی شدم که روی آب دریا قرار گرفته بود. من در تمام زندگی ام موج سواری کرده ام و تابحال صحنه ای مانند این صحنه ندیده بودم."

 

این ویدئو که در کانال یوتیوب MRMBB333 منتشر شده بود در مدت زمان 24 ساعت تاکنون بیش از 30000 بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنت عجیبی نوشت : " این دقیقا همان علتی است که من اصلا در دریا شنا نمی کنم." یکی دیگر از کاربران نوشت : " به نظر یک جانور انسان نما است. "

 

همچنین برخی دیگر از کاربران در کامنت های خود این جانور را یک وال یا دلفین دانستند.

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.