برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

شاید برای شما جالب باشد که بدانید گرم ترین شهر های جهان کدام شهر ها می باشند ‏ما در این مقاله قصد داریم برخی گرم ترین شهر های جهان را به کاربران سایت لحظه ‏آخر معرفی کنیم در ادامه با ما همراه باشید......

شاید برای شما جالب باشد که بدانید گرم ترین شهر های جهان کدام شهر ها می باشند ‏ما در این مقاله قصد داریم برخی گرم ترین شهر های جهان را به کاربران سایت لحظه ‏آخر معرفی کنیم در ادامه با ما همراه باشید تا این شهر ها را بشناسید.

تیمبوکتو (مالی): 
این شهر که در کشور مالی در آفریقای غربی واقع شده است یکی از گرم ترین شهر های ‏دنیا محسوب می شود این شهر بیش از 40 هزار نفر جمعیت دارد و میانگین دمای ‏هوای آن در خرداد ماه حدود 41 درجه سانتی گراد می باشد خوب است بدانید بالاترین ‏دمایی که در شهر تیمبوکتو ثبت شده است 54 درجه سانتی گراد می باشد. 
ایلیزی (جزایر): 
این شهر در کشور الجزایر قرار دارد و از شهر هایی محسوب می شود که زندگی در آن ‏بسیار دشوار است و علت این امر آب و هوای بسیار گرم آن می باشد. پایین ترین دمایی ‏که در شهر ایلیزی ثبت شده است 40 درجه سانتی گراد می باشد و میانگین دمای هوا ‏در تابستان ها به 50 درجه سانتی گراد هم می رسد. 
دالول (اتیوپی): 
وجود آب و هوای بسیار گرم و همچنین رطوبت بالای هوا (حدود 60 درصد) این شهر را ‏که در کشور اتیوپی قرار دارد،در لیست گرم ترین شهر های دنیا قرار داده است.  
لازم به ذکر است میانگین دمای هوا در طول سال در این شهر حدود 35 درجه سانتی ‏گراد است. 
کویت (عربستان سعودی): 
این شهر آب و هوای بسیار گرم و غیر قابل تحملی دارد به طوری که میانگین دمای هوا ‏در تابستان های این کشور حدود 46 درجه سانتی گراد است همچنین خوب است بدانید ‏که گرم ترین دمای ثبت شده در شهر کویت 51 درجه سانتی گراد می باشد.  
اهواز (ایران): 
تابستان های بسیار داغ و سوزان و زمستان های نه چندان خنک، شهر اهواز را نیز در ‏لیست شهر های گرم جهان قرار داده است. گرمای هوا در این شهر بسیار آزار دهنده می ‏باشد و میانگین دمای هوا در تابستان های اهواز حدود 45 درجه سانتی گراد می باشد. 

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.