برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

در حالت کلی قلعه های دریایی به قصد پشتیبانی از نیروی دریایی ناپلئون و محافظت در برابر حملات دریایی ساخته شدند. یکی از عجیب ترین هتل های اروپا در قلعه دریایی متروکه ای که هتل شد قرار دارد. این.....

در حالت کلی قلعه های دریایی به قصد پشتیبانی از نیروی دریایی ناپلئون و محافظت در برابر حملات دریایی ساخته شدند. یکی از عجیب ترین هتل های اروپا در قلعه دریایی متروکه ای که هتل شد قرار دارد. این پروژه در ابتدا 3 قلعه متروکه بوده ولی هم اکنون تغییر کاربری داده و به هتل های مدرن و شیکی تبدیل شده است.

قلعه دریایی متروکه ای که هتل شد، سه قلعه را شامل می شود که هر یک به منظور خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. بر فراز این قلعه نمای بسیار زیبایی از جزیره انگلستان قابل مشاهده است که مشاهده آن خالی از لطف نیست. برای رفتن به این قلعه ها قایق هایی تعبیه شده که مسافران را به وسیله آن به محل قلعه ها منتقل می کنند.
قلعه "horse sands" به موزه تبدیل شده که گردشگران و توریست های تور اروپا می توانند از آثار نفیس آن بازدید کنند. در این موزه خاطرات مرتبط با دوران ساخت قلعه و حملات فرانسوی ها وجود دارد. قلعه "spitbank" که زیباترین قلعه در این بین می باشد، به یک هتل زیبا با هشت سوئیت اشرافی و مجلل تبدیل گشته است که بسیار مورد توجه گردشگران تور اروپا قرار گرفته است. برای قلعه "no mans land" در نظر دارند که هتلی بزرگ در آن احداث کنند تا میهمانان و گردشگران بیشتری بتوانند در آن اقامت داشته باشند.
به منظور حفظ تاریخی بودن این مکان، هر یک از قلعه ها را با سلاح های دفاعی آراسته کرده اند. هتل spitbank دارای امکانات تفریحی از قبیل اسپا، استخر روباز، اتاق بازی و چاله های آتش می باشد که توریست ها می توانند از آن ها بهره مند شوند. این طرح غالب بر 4 میلیون دلار هزینه در بر داشته است. با سفر به این قلعه می توانید از یک پروژه خاص و دیدنی بازدید کنید. 

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.