برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

در دنیا مکان های بی نظیر برای تماشای دنیا وجود دارد که برای بسیاری از گردشگران ناشناخته مانده است ، به همین خاطر در این قسمت از لحظه آخر قصد داریم به معرفی مکان های بی نظیر برای تماشای دنیا بپردازیم........

در دنیا مکان های بی نظیر برای تماشای دنیا وجود دارد که برای بسیاری از گردشگران ناشناخته مانده است ، به همین خاطر در این قسمت از لحظه آخر قصد داریم به معرفی مکان های بی نظیر برای تماشای دنیا بپردازیم.

 
صخره هام هود در تایلند
با چند کیلومتر پیاده روی در پارک جنگلی تایلند به صخره ای به بلندای 860 متری ازسطح دریا می رسید که پاداش پیاده روی شما می باشد.در طول مسیر از گذرگاه های باریک عبور می کنید که آبشار های متعدد و جانوران کمیابی را خواهید دید و زمانی که به صخره می رسید طبیعت سر سبز و بی انتهایی را مشاهده خواهید کرد.
 
 
کوه کوکنان در ونزوئلا
گردشگران تور لحظه آخری زمانی که مسیر طولانی پارک ملی Canaima National Park را پشت سر می گذرانند به کوه کوکنان به ارتفاع 674 متری می رسند ، مکانی که منظره ای رو به کوهستانی با قلعه مسطح ، تاریخ طبیعت و بلند ترین آبشار جهان دارد.زمانی که به این مقصد می رسید دریایی از مه ، آبشاری دوردست که فرو می ریزد و جنگلی مملو از سر سبزی خستگی طول مسیر را از تنتان خارج می کند.
 
 
کوهستان رورایما در ونزوئلا
این کوهستان زیبا و دیدنی در میان جنگل و مه واقع گردیده که لقب انتهای دنیا را از آن خود کرده است ، گردشگران عزیز می توانند در این مکان بلند بایستند و به تماشای آبشار فرشتگان و جنگل های ونزوئلا بپردازند.
 
 
تیغه ساحلی در انگلستان
این صخره ی سفید رنگ در منطقه "  East Sussexبا ارتفاع 162 متر از سطح دریا واقع شده است.دانشمندان عمر این صخره زیبا و سفید رنگ را بین 66 الی 100 میلیون سال تخمین زده اند.گردشگران عزیز توجه داشته باشند که در این منطقه خودکشی های و مرگ های زیادی هم به چشم می خورد.

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.