برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

در واقع غار های یخی یکی از شگفتی های طبیعت به شمار می روند که در زیر یخچال های طبیعی خودشان را پنهان کرده اند.شاید برایتان این سوال پیش بیاد که عجیب ترین غار های دنیا چه ویژه گی هایی دارند.......

در واقع غار های یخی یکی از شگفتی های طبیعت به شمار می روند که در زیر یخچال های طبیعی خودشان را پنهان کرده اند.شاید برایتان این سوال پیش بیاد که عجیب ترین غار های دنیا چه ویژه گی هایی دارند و در کجا واقع شده اند.در ادامه کاربران عزیز را با تعدادی از عجیب ترین غار های دنیا بیش تر آشنا خواهیم کرد.

 
غار یخی Skaftafell، ایسلند
این غار یخی که جز عجیب ترین غار های دنیا به شمار می رود در پارک ملی مجللی به همین نام قرار گرفته است.پس از بارش باران های سنگین یخ های آبی رنگی آویزان می گردد که جلوه ی ویژه به غار می بخشد.گردشگران توجه نمایید که بهترین زمان سفر به این غار زمستان می باشد.
 
 
غار‌های یخچال مندنهال ، آلاسکا، ایالات متحده
غار یخی و دیدنی مندنهال با 19 کیلومتر طول یکی از خیره کننده ترین غار های زیر زمینی محسوب می گردد که بر اثر ذوب شدن یخ ها به وجود آمده است.این یخچال طبیعی از مقاصد محبوب آلاسکا محسوب می شود که به آسانی قابل دسترس است.قابل توجه توریست های عزیز ، این منطقه در تمامی فصل ها برای سفر مناسب ، زیرا در تمامی مدت سال تغییرات آب و هوایی قابل توجهی ندارد.
 
 
شکاف یخی صخره‌ های کانادایی ،
شکاف یخی با یخ های کریستالی خود فضای آکوستیکی زیبایی رو به وجود آورده است که تنها افراد حرفه ای می توانند از دیواره های یخی آن بالا بروند به دلیل این که تنها کوچک ترین اشتباه می تواند خطر آفرین باشد.این منطقه در خط مرزی بین آلبرتا کلمبیا قرار گرفته که با 90 دقیقه رانندگی می توانید به این نقطه سفر کنید.
 
 
غار‌های یخی بیگ فور ، ایالات متحده
این غار در منطقه آبشار واشنگتن واقع شده و سالانه پذیرای گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد.تعدادی زیادی غار های یخی در مونت رینر وجود دارد که بازدید هر کدام از آن ها خالی از لطف نمی باشد.تور های تفریحی در 40 کیلومتری ورلوت توسط هواپیما به سمت منطقه تفریحی پرواز می کند که می توانید از آن استفاده نمایید.بهترین زمان سفر و بازدید از غار ها پاییز و تابستان است.

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.