برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

در این مطلب از سایت لحظه آخر قصد داریم گردشگران عزیز را با شگفت انگیز ترین ساحل سیشل که بی شک یکی از بهترین انتخاب ها برای رفتن به یک سفر ساحلی است، آشنا سازیم. اگر شما نیز از علاقمندان.....

در این مطلب از سایت لحظه آخر قصد داریم گردشگران عزیز را با شگفت انگیز ترین ساحل سیشل که بی شک یکی از بهترین انتخاب ها برای رفتن به یک سفر ساحلی است، آشنا سازیم. اگر شما نیز از علاقمندان سفر های ساحلی هستید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

سیشل یک کشور جزیره ای است که در میان آب های اقیانوس هند و شرق قاره بزرگ آفریقا واقع شده است. این کشور در واقع مجمع الجزایری است که از حدود 115 جزیره بزرگ و کوچک تشکیل شده است. هر کدام از این جزایر به نوبه خود دارای زیبایی منحصر به فردی هستند، اما یکی از آن ها که ساحل آنسه سورس دی آرجنت نام دارد به عنوان شگفت انگیز ترین ساحل سیشل شناخته شده و بین گردشگران تور آفریقا از محبوبیت قابل توجهی برخوردار است.
ساحل آنسه سورس دی آرجنت در جنوب غربی جزیره زیبای لادیگو قرار گرفته است. این ساحل با داشتن درختان نخل ساحلی، آب های کم عمق و شفاف، شن های نرم صدفی رنگ، صخره های گرانیتی و منظره ای خیره کننده و حیرت انگیز را ایجاد کرده که کمتر کسی در طول عمر خود به چشم دیده است. این ساحل بخاطر زیبایی بی نظیرش نه تنها به شگفت انگیز ترین ساحل سیشل معروف است، بلکه آن را به عنوان یکی از زیبا ترین سواحل دنیا نیز می شناسند.
از دیگر خصوصیات این ساحل تماشایی می توان به آب های فیروزه ای رنگ و کریستالی آن اشاره کرد که سوژه خوبی برای گردشگرانی است که برای عکاسی از مناظر به این منطقه سفر کرده اند. اما گردشگران تور آفریقا توجه داشته باشند که این ساحل برای شنا کردن و یا پیاده روی در خطوط ساحلی خیلی مناسب نیست. چرا که آب آن خیلی کم عمق است و وجود صخره های بزرگ و کوچک در امتداد ساحل باعث شده پیاده روی در چندان لذت بخش نباشد

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.