برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 


کشور آلمان در قاره اروپا واقع شده است. آلمان بدلیل جاذبه های دیدنی بسیار و همچنین فرهنگ مردمان آن به یکی از شهر های توریستی مهم برای گردشگران سر تا سر دنیا تبدیل شده است. این کشور دارای یک.....

کشور آلمان در قاره اروپا واقع شده است. آلمان بدلیل جاذبه های دیدنی بسیار و همچنین فرهنگ مردمان آن به یکی از شهر های توریستی مهم برای گردشگران سر تا سر دنیا تبدیل شده است. این کشور دارای یک جاذبه گردشگری بسیار ترسناک بوده که مناسب گردشگرانی است که علاقه به دیدن مکان های ترسناک دارند. این جاذبه ترسناک ترین بیمارستان آلمان بوده که در گذشته بیمارستان صلیب سرخ کشور آلمان بوده است.

این بیمارستان در مجموعه ی بسیار بزرگی به نام Beelitz Heilstatten واقع شده است. این مجموعه ی بزرگ شامل 60 ساختمان است. در حال حاضر بسیاری از ساختمان های این مجموعه تخریب شده و متروکه می باشد. در بعضی از این ساختمان ها که سالم تر از بقیه می باشند همچنان برخی افراد مشغول فعالیت می باشند. بیمارستان صلیب سرخ آلمان در زمان جنگ جهانی دوم فعالیت داشته است و مجروحان آن زمان را به این بیمارستان می آوردند. همچنین آدولف هیتلر هم در آن زمان مدتی به عنوان بیمار در این بیمارستان بستری بوده است. 
امروزه این بیمارستان به محلی متروکه و ساختمانی برای بازدید گردشگران تور آلمان از مکان های ترسناک تبدیل شده است. ساکنین این منطقه معتقد اند که ارواح در این بیمارستان رفت و آمد دارد. به همین دلیل به آن لقب ترسناک ترین بیمارستان آلمان را داده اند. البته ممکن است که در این مکان روحی نباشد و تمام این ها ساخته ذهن مردم و خرافات آنها باشد. به طور کلی متروکه بودن این مکان و قدیمی بودن آن، باعث ترسناک شدن این بیمارستان شده است. گفته می شود که شب ها از این مکان صدا های عجیبی به گوش می رسد و هیچ کس جرعت مراجعه به این مکان را در شب ها ندارد. در اکثر نقاط این بیمارستان وسایلی از زمان جنگ بر روی زمین وجود دارند.
از دلایل ترسناک بودن این مکان بجز خرافات مربوط به حضور ارواح می توان به نقاشی های عجیب و ترسناک بر روی دیوار های پوسیده بیمارستان، تخت های پوسیده در گوشه کنار راهرو ها، وسایل پزشکی و جراحی زنگ زده و همچنین وسایلی که خون مجروح های آن زمین بر روی آن ها خشک شده است اشاره کرد. نقاشی های موجود بر روی دیوار های ترسناک ترین بیمارستان آلمان توسط افراد ناشناسی کشیده شده است و هیچ وقت کسی آنها را ندیده است. مفهوم این نقاشی ها مشخص نیست و برخی از افراد محلی اعتقاد دارند که این نقاشی ها را ارواح بر روی دیوار ها کشیده اند. دیوار های این بیمارستان با آجر و کاشی های کوچک آبی رنگ پوشیده شده اند.
گردشگران تور آلمان که قصد مقابله با ترس خود را دارند بد نیست که به ترسناک ترین بیمارستان آلمان مراجعه کنند. البته اکثر نقاط این ساختمان تخریب شده است و بخش کوچکی از آن قابل دسترسی است.

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.