سه شنبه, 02 خرداد 1396

حبس سرمایه سهامداران در بانک دی ۱۰ ماهه شد

بانک دی از جمله نمادهای گروه بانکی است که آخرین باری که سهامدارانش موفق به دادوستد سهام این بانک شدند ۳۰ تیر سال ۹۵ بوده است و از آن زمان تاکنون نقدینگی‌شان در این بانک حبس شده و فریادرسی نیز ندارند.

گزارشی از مجمع عادی سالیانه سرمایه‌گذاری بوعلی

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری بوعلی در ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه 1396 در تهران، شهرک غرب، فاز 2، خیابان هرمزان، خیابان پیروزان جنوبی، پلاک 74، سالن همایش های مجتمع آموزشی نیکوکـاری رعــد برگزار و با تصویب تقسیم 84 درصدی سود خالص میان سهامداران به پایان رسید.

مدیر عامل سرمایه‌گذاری نیرو منصوب شد/ ترکیب جالب هیات مدیره جدید «ونیرو»

مالک جدید سرمایه‌گذاری نیرو در جدیدترین اقدام، عیسی حسین پناه مدیر اسبق بورس‌های سازمان بورس و عضو غیر موظف هیات مدیره شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه وجوه را به عنوان عضو هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت بورسی انتخاب کرده است.

مدیر عامل سرمایه‌گذاری نیرو منصوب شد/ ترکیب جالب هیات مدیره جدید «ونیرو»

مالک جدید سرمایه‌گذاری نیرو در جدیدترین اقدام، عیسی حسین پناه مدیر اسبق بورس‌های سازمان بورس و عضو غیر موظف هیات مدیره شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه وجوه را به عنوان عضو هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت بورسی انتخاب کرده است.

جای خالی عرضه‌های اولیه در بورس

نگاهی به معاملات تالار شیشه‌ای از ابتدای امسال تاکنون نشان می‌دهد دستکم در چند سال گذشته شروع این چنینی بورس در فصل بهار بی‌مثال بوده و شاخص بورس تا این اندازه سرخوش و متعادل و رو به رشد نبوده است.

فولاد مبارکه بلوک مدیریتی «ومعادن» را خرید

فولاد مبارکه اصفهان بلوک 16.1 درصدی سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات با نماد «ومعادن» را از بانک رفاه خرید.

فروش نقدی بلوک ۶.۱۴ درصدی «فلامی»

سرمایه‌گذاری ملی ایران بلوک 6.14 درصدی سهام شرکت لامیران را به طور یکجا و نقد به قیمت پایه هر سهم 450 تومان از طریق بازار دوم بورس تهران واگذار می‌کند.

نتیجه مجمع "پرداخت" آماده عرضه اولیه و اعلام برنامه‌های آینده

مجمع سالانه شرکت به پرداخت با تصویب تقسیم سود ۹۰ درصدی و اعلام برنامه های آینده این شرکت آماده عرضه اولیه برگزار شد.

مجمع عمومی کدام شرکتهای بورسی این هفته برگزار می‌شود

سهامداران شرکتها با آغاز تدریجی فصل مجامع، برای خبردار شدن از تقویم زمانی و مکان برگزاری مجامع شرکتهای بورسی به تکاپو افتاده‌اند.

چشم انداز مثبت صنعت خودروسازی و چالش هزینه های مالی

چشم انداز صنعت خودروسازی با افزایش تولید پیش رو مثبت است، اما تا مادامی که این صنعت قادر به کاهش هزینه های جاری و مالی خود نباشد به لحاظ سوددهی نمی توان انتظار رشد چندانی از آن داشت.

تامین اجتماعی بلوک مدیریتی «شبندر» را به وسیله بانک رفاه جیب به جیب کرد

سازمان تامین اجتماعی بلوک مدیریتی سهام پالایش نفت بندر عباس را به قیمت پایه هر سهم ۴۸۴۱ ریال به بانک رفاه کارگران واگذار کرده است.

مرگ "صادرات" از تب بازگشایی در بورس

نماد معاملاتی بانک صادرات بیش از ۲۵۰ روز است که در بورس متوقف شده و سهامداران این بانک کماکان با حبس نقدینگی خود مواجه‌اند.

بودن یا نبودن حجم مبنا و دامنه نوسان در بورس

حذف حجم مبنا و تغییر در دامنه نوسان تا پایان سال"؛ این موضوع را رئیس سازمان بورس چندی پیش در جریان آیین گشایش دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه خبر داد.

جزییات پذیرش و عرضه اولیه سهام ایرانسل با مدل جدید/ آخرین اقدامات برای عرضه اولیه به پرداخت و فولاد کاوه

یک مقام مسئول با اشاره به آخرین جزییات پذیرش شرکت های جدید بورسی گفت: برای تامین نظر سهامداران شرکت یارانسل راهکارهایی همچون پذیرش همزمان سهام ایرانسل در بورس تهران و ژوهانسبورگ و نیز عرضه با مدل سهام ممتاز پیشنهاد شده است.

بازگشایی نماد معاملاتی بانک صادرات پس از پاسخ به یک نامه

یک مدیر سازمان بورس گفت: پس از ارایه مستندات از سوی ناشر بانک صادرات سازمان بورس خواستار تکمیل مدارک ارسالی و پاسخ به نامه‌ای در این زمینه از سوی هیات مدیره جدید «وبصادر» شده است .

عملکرد جهنمی «بهشت پارس» و پارادوکس جالب روی تابلوی معاملات فرابورس

شرکت بازرگانی آینده سازان بهشت پارس یکی از شرکت های زیانده حاضر در تابلوی "ب" بازار پایه فرابورس است که در اقدامی جالب و البته عجیب قیمت هم سهم این سهم در تابلوی معاملات این بازار برابر با زیان انباشته هر سهم آن شده است.

افزایش حضور حقوقی‌های بورس در صنعت دارو

بیشترین تغییر مالکیت در صنایع بوسی از حقیقی‌ها به حقوقی‌ها طی فروردین ماه، از آن صنعت مواد و محصولات دارویی بود.

بررسی آخرین وضعیت معاملات بازار پایه پس از امضای بیانیه پذیرش ریسک

معاون عملیات و نظارت بازار فرابورس گفت: پیش از الزام امضای بیانیه ریسک در کارگزاری‌ها، بارها بر این نکته که معامله در بازار پایه با ریسک همراه است تاکید شده و در واقع وجود ریسک­در معاملات سهام و حق تقدم خرید سهام در بازار پایه فرابورس ایران موضوع جدیدی نیست.

افزایش سرمایه همراه اول به ۱۲۰۰۰ میلیارد ریال

امروز در مجمع عمومی عادی سالیانه همراه اول از بین سه پیشنهاد برای تخصیص سود سالانه به سهامداران که شامل ۸۰ درصد، ۹۸ درصد و ۱۰۰ درصد EPS بود، تخصیص سود ۹۸ درصدی معادل ۷۰۰ تومان بابت هر سهم رای آورد.

سازمان تامین اجتماعی بلوک مدیریتی «شبندر» را می‌فروشد+ نامه

سازمان تامین اجتماعی یکشنبه هفته آینده بلوک 27.92 درصدی سهام شرکت پالایش نفت بندر عباس را به ارزش یک هزار و 865 میلیارد تومان روانه میز فروش بازار اول بورس تهران می‌کند.