چهارشنبه, 09 فروردين 1396

آینده نامعلوم توسعه فولاد مبارکه اصفهان توسط شرکت آلمانی به دلیل پابرجایی تحریم‌های آمریکا

گروه سازندگان فولاد آلمان (SMS) قراردادی به ارزش 400 میلیون دلار برای توسعه تولید شرکت فولاد مبارکه اصفهان منعقد کرده اما برای تأمین مالی آن به دلیل پابرجایی تحریم‌های آمریکا با چالش‌هایی مواجه شده و زمان شروع این قرارداد معلوم نیست.

تغییر مدیرعامل بزرگترین هلدینگ غذایی و شوینده بورس

بر اساس تصمیم هیات مدیره غلامرضا دلشادی مدیرعامل جدید «وبشهر» شد.مدیرعامل گروه توسعه ملی به خبرنگار بورس ٢۴ گفت :در حال حاضر ارزش ذاتی شرکت توسعه صنایع بهشهر ١٠٠٠میلیارد تومان است که با ورود شرکت های دیگری به بازار سرمایه می تواند این ارزش افزایش داشته باشد و به صورت غیر مستقیم روی ارزش ذاتی "وبانک " هم تاثیر گذار است.

سود بزرگترین خودروساز کشور کمتر از یک درصد در سال!

بررسی صورت های مالی شرکت ایران خودرو به عنوان بزرگترین خودروساز کشور نشان دهنده این است که علی رغم رشد 16 درصدی فروش در سال 95 نسبت به سال 94، اما این شرکت از لحاظ سودسازی همچنان دچار مشکل جدی است و همین مسئله می تواند زمینه ساز افزایش قیمت ها برای سال جدید باشد.  

تقسیم ۸۰ درصد سود در مجمع "واتی"

شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند در مجمع سالیانه منتهی به آذر ماه ۹۵ در خصوص دستور جلسات زیر تصمیم گیری کرد.

بانک صادرات یک قدم دیگر به بازگشائی نزدیکتر شد

بانک صادرات با اعلام سود/(زیان) هر سهم برای سال آینده، در حال آماده شدن برای بازگشت به تابلوی معاملات میباشد.

در سال ۹۶سرمایه "وملل" به ۸۰۰ میلیارد تومان می‌رسد

مدیر عامل موسسه اعتباری ملل با اشاره به انتقال نماد معاملاتی "و ملل" به بازار دوم فرابورس گفت: این اقدام باعث افزایش نقدشوندگی سهام، شفافیت بیشتر و جذابیت بالاتر برای سرمایه گذاران گردیده است .

در مجمع ثمسکن چه گذشت؟

 گروه سرمایه‌گذاری مسکن در مجمع عمومی عادی سالانه، برای صاحبان سهام، در سال مالی منتهی به آذر امسال، 60 ریال سود نقدی برای هر سهم میان سهامداران تقسیم کرد.

صدور مجوز افزایش سرمایه 7 شرکت در آخرین روز های سال

ابوترابی از صدور مجوز افزایش سرمایه برای 5 شرکت بورسی در روز جاری خبر داد و گفت: تا کنون با درخواست افزایش سرمایه شرکت های صنعتی پارس مینو ، توسعه صنایع بهشهر ، نصیر ماشین ، سرمایه گذاری مس سرچشمه ، گروه فن آوا و سرمایه گزاری وثوق امین و زرین معذن آسیا موافقت شده است.

عرضه 10 درصدی سهام شرکت 80 میلیارد تومانی در سال 96

شرکت تولیدی چدن سازان به عنوان هجدهمین نماد معاملاتی در سال 95 با نماد «چدن» در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

احتمال بازگشایی وبصادر در معاملات روز شنبه

بانک صادرات ایران اطلاعات و صورتهای مالی تلفیقی دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۵ خود را با سرمایه ۵۷ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال به صورت حسابرسی شده منتشر کرد تا احتمال بازگشایی سهم در معاملات روز شنبه قوت بگیرد

برنامه "رکیش" برای ارایه خدمتی جدید به نام "سولارپات"

مدیرعامل کارت اعتباری ایران کیش اعلام‌کرد: این شرکت در سه سال متوالی موفق شد تا تعدیل مثبت ۱۰۰ درصدی سود سهام را محقق کند.

جزییات آخرین اقدام‌ها برای واگذاری سهام عمده کنتورسازی/ نماد " کگاز" در انتظار رفع ابهام بودجه ۹۶

یک مقام مسئول در مورد آخرین وضعیت پرونده کنتورسازی نیز اظهارداشت: باتوجه به ارجاع پرونده شرکت کنتورسازی ایران به مراجع قضایی، هرگونه تصمیم در خصوص آن شرکت پس از تایید آن مرجع خواهد بود.

چهره جدید “حسیر” پس از معاملات بلوکی

معامله بلوکی دوم شرکت ریل سیر کوثر در حالی دیروز انجام شد، که خریدار این بلوک ۴۰ درصدی شرکت توسعه طلوع تجارت خلیج فارس از سهامداران قبلی حسیر بود.

مدیرعامل ایران خودرو: برای فروش بانک پارسیان مشتری خوبی پیدا نکردیم / طی 10سال ایران خودرو می‌تواند توسط دو پلتفرم حدود 20محصول تولید کند

یکه زارع گفت: خودروهای جدید را با همین قیمتی که اعلام کرده‌ایم، عرضه خواهیم کرد. معمولا این‌گونه بوده و قیمت اعلامی کمتر هم شده است.

افزایش سرمایه سنگین ۴٠٠ درصدی این شرکت دارویی

 دشیری :    اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه شرکت شيرين دارو

امضای قرارداد ایران‌خودرو دیزل و بنز تا فروردین ماه

معاون وزیر صنعت امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه قرار نیست تولید هیچ یک از پلت فرم‌های فعلی خودرو طی سال آینده متوقف شود، گفت: قرارداد ایران‌خودرو دیزل و بنز سه‌شنبه هفته جاری و یا در هفته سوم سال آینده امضا خواهد شد.

عرضه اولیه سهام شرکت به پرداخت ملت در روز چهارشنبه هفته جاری

هادی اخلاقی فیض آثار؛ مدیرعامل بانک ملت در مراسم معارفه سهام شرکت به پرداخت ملت گفت: این شرکت دارای 840 هزار دستگاه پوز می باشد که بیش از 23درصد از تراکنش ها و 32 درصد از کل حجم مبالغ جابجا شده در حوزه بازار دستگاه های کارتخوان را در اختیار دارد.

صندوق سرمایه‌گذاری کارکنان بانک‌ها خریدار احتمالی بلوک پتروشیمی خارک

در حاشیه مجمع سالیانه سهامداران سرمایه گذاری توسعه ملی با اشاره به ارزندگی بلوک شفا دارو در مجموعه بانک ملی عنوان شد: این دارایی ارزنده بوده و تنها ١٢ درصد آن از مجموعه "وبانک" است اما قیمت واگذاری بسیار گران است.

ضرر ۳۰۰ میلیاردی ذوب آهن صحت ندارد

 معاون بازاریابی و فروش ذوب آهن در واکنش به اظهارات مدیرعامل شرکت آریان فولاد که مدعی ضرر ۳۰۰ تومانی ذوب آهن بابت هر کیلو تولید شد، گفت: دپو ۶ ماهه مواد اولیه و ضرر ۳۰۰ میلیارد تومانی در تولید به هیچ عنوان صحت ندارد.

هزینه 1300 میلیارد تومانی سود عملیاتی «خودرو» را بلعید

صورت‌های مالی تلفیقی حسابرسی شده گروه ایران خودرو در حالی از تحقق زیان 556 ریالی به ازای هر سهم در پایان عملکرد شش ماهه خبر داده که در صورت‌های مالی ایران خودرو (اصلی) این رقم با سود 31 ریالی به ازای هر سهم روبرو است.