یکشنبه, 02 مهر 1396

برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

بانک دی از جمله نمادهای گروه بانکی است که آخرین باری که سهامدارانش موفق به دادوستد سهام این بانک شدند ۳۰ تیر سال ۹۵ بوده است و از آن زمان تاکنون نقدینگی‌شان در این بانک حبس شده و فریادرسی نیز ندارند.

 

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم؛ تیرماه سال گذشته بود که گروه بانکی به‌صورت سنتی برای برگزاری مجامع عمومی به‌صورت موقت تالار شیشه‌ای را ترک کردند تا پس از برگزاری مجامع، دوباره طبق روال سنتی هرساله به تالار بازگردند.

با وجود این اما خیلی‌ها از جمله سهامداران گروه بانکی که تا به امروز دادشان به جایی نرسیده است فکرش را هم نمی‌کردند که این غیبت طولانی شود و سونامی بانکها نقدینگی‌شان را با خود ببرد.

بر این اساس بانک دی هم از جمله نمادهای گروه بانکی است که آخرین باری که سهامدارانش موفق به دادوستد سهام این بانک شدند 30 تیر سال 95 بوده است و از آن زمان تاکنون نقدینگی‌شان در این بانک حبس شده و فریادرسی نیز ندارند.

از این رو انتظار می‌رود متولیان بازار سرمایه آستین خود را بالا بزنند و کاری کنند تا سهامداران گروه بانکی از جمله بانکهای صادرات و دی بیش از این تاوان برخی اقدامات غیرکارشناسی برخی مسئولین را ندهند.

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.