یکشنبه, 02 مهر 1396

برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

جمالی گفت: در کنار تعقیب های کیفری برای هیات مدیره آکنتور این اقدام گام دیگری برای شفاف سازی و احقاق حقوق سهامداران محسوب می شود.

 

جعفر جمالی معاون حقوقی سازمان بورس اوراق بهادار  در پاسخ به سوال خبرنگار بورس اقتصاد آنلاین مبنی بر آگهی دعوت به مجمع کنتورسازی در روزنامه اطلاعات امروز صبح باوجود  دستگیری مدیر عامل و عدم صلاحیت اعضای هیات مدیره  اینطور توضیح داد وگفت:  این شرکت بورسی دچار مشکل شده و یک حسابرس معتمد قانونی ندارد تا گزارشات قابل اتکایی را به سازمان بورس و اوراق بهادار ارائه دهد.

وی افزود: شرکت نیز با توجه با ارائه اطلاعات خلاف واقع و غیر شفاف متهم است، از این رو سهامداران  کنتورسازی تصمیم گرفتند با برگزاری این مجمع،  یک بازرس مستقل مورد تایید سازمان بورس را تعیین تا گزارشات صحیح توسط حسابرس معتمد ارائه شود.

معاون حقوقی سازمان بورس اوراق بهادار تصریح کرد: در کنار تعقیب های کیفری برای هیات مدیره آکنتور این اقدام گام دیگری برای شفاف سازی و احقاق حقوق سهامداران محسوب می شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین امروز سه شنبه 2 خرداد 96 در صفحه ۷ اقتصادی روزنامه اطلاعات آگهی دعوت سهامداران به مجمع عادی بطور فوق العاده شرکت کنتور سازی ایران در تاریخ 13 خرداد 96 برای انتخاب حسابرس و بازرس قانونی منتشر شده است.

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.