برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

 

 

خدمات اماکو

 

1-مشاوره خرید و فروش سهام

2-مشاوره سبدگردانی 

3-خدمات مشاوره  انتشار اوراق بهادار و تامین مالی برای توسعه فعالیت شرکتهای تولیدی و خدماتی

4-خدمات اماکو برای مشتریان آنلاین کارگزاری شما ( باشگاه مشتریان کارگزاری شما)

5-تبدیل به سهامی عام کردن شرکت‌ها و ورود به بورس

6-ارزش گذاری سهام شرکت‌ها

7-تهیه طرح توجیهی افزایش سرمایه

8-تهیه برنامه کسب و کار (BUSINESS PLAN) و برنامه امکان سنجیFEASIBILITY STUDY) )

9-ساختاردهی مجدد مالی شرکت

10-تشکیل شرکت های سرمایه گذاری و هلدینگ 

11-خدمات مدیریت ریسک

12-صندوق های سرمایه گذاری 

13-تجاری سازی ایده ها، اختراعات و تامین مالی شرکتهای دانش بنیان

14-معرفی پروژه برای جذب منابع مالی و سرمایه گذاری 

15-بررسی همه جانبه شرکت‌ها و بنگاه ها جهت خرید سهام آن ها

برای دریافت مشاوره در مورد هرکدام از موارد بالا با مدیر سایت تماس بگیرید 09355491001

مدیر سایت :09355491001

شماره شرکت: ۴۴۸۳۲۸۴۰ - ۴۴۸۳۲۸۳۹

جزییات:

مشاوره خرید و فروش سهام

شرکت مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر (اِماکو) با مجوز رسمی خدمات مشاوره از سازمان بورس و اوراق بهادار از ابتدای تاسیس تاکنون در طرح ها و بسته های مختلفی، خدمات تحلیل و مشاوره را به کاربران حقیقی و حقوقی ارائه داده است.

شما می توانید برای استفاده از خدمات تحلیل و مشاوره خرید و فروش سهام از یکی از سه روش زیر اقدام نمائید:

۱ – عضویت در سایت ، مراجعه به پورتال تحلیل و مشاوره اماکو و ثبت نام در یکی از طرح های نقره ای یا طلایی با دوره های زمانی ۱ ماهه ، ۳ ماهه ، ۶ ماهه یا یکساله

۲- خرید بسته های سبد و سیگنال هفتگی

۳ – استفاده از مشاوره تلفنی هوشمند که به صورت گویا بوده و از این طریق افراد می توانند فایل صوتی سبدها و سیگنال های ارائه شده را – که توسط کارشناسان و تحلیلگران شرکت تهیه و در این سیستم ضبط شده است – گوش دهند.

تشریح طرح ها:

۱ – پورتال تحلیل و مشاوره:

در این بخش، کاربران ابتدا باید عضو عادی سایت شوند و سپس با توجه به نیازها و ترجیحات خود در یکی از طرح های طلایی یا نقره ای با بازه های زمانی ۱ ماهه ، ۳ ماهه ، ۶ ماهه یا یکساله اقدام نمایند.

خدماتی که در هر ۲ طرح نقره ای و طلائی ارائه می شوند:
سیگنال های روزانه در ساعت بازار : حداقل روزی یک مرتبه
پیش بینی بازار هر روز: هر روز قبل از شروع بازار
گزارش روزانه بازار: هر روز
سبد سهام پیشنهادی: هفته ای یک مرتبه ( به همراه بِروز رسانی و بررسی سبد هفته ی قبل )
بررسی شنیده ها و شایعات سهم ها: هفته ای دو مرتبه
بررسی و تحلیل معاملات عمده حقوقی ها در بازار: هر روز
بررسی قیمت های جهانی : روزانه یک مرتبه ( بجز یکشنبه ها )

مزیت طرح طلایی نسبت به طرح نقره ای :
بررسی پرتفوی شخصی افراد توسط تحلیل‌گران اِماکو

کاربرانی که مشترک طرح طلایی اِماکو می باشند می توانند فایل اکسل بارگذاری شده در وب سایت شرکت را دانلود نموده و اطلاعات پرتفوی ( سبد سرمایه گذاری ) خود – شامل سهام موجود در سبد، تعداد و بهای تمام شده هر یک و نیز زمان خرید هر سهم – را در فایل مربوطه وارد نمایند و فایل را به ایمیل شرکت ارسال نمایند. تحلیلگران شرکت در سریع ترین زمان ممکن – حداکثر ۲ روز کاری – نسبت به بررسی سبد مربوطه اقدام نموده و توصیه های مشاوره ای-تحلیلی خود را در قالب یک فایل مبسوط word ارائه داده و برای کاربر ارسال می نمایند.

در این فایل وورد، کلیه ی بررسی های لازم در رابطه با سبد سرمایه گذاری کاربر صورت می پذیرد:

بررسی کیفیت تنوع بخشی سرمایه گذاری در سهم های مختلف پرتفوی
بررسی وضعیت ریسک نقدشوندگی سهام سبد
بررسی ریسک صنعت پرتفوی
واکاوی ریسک عملیاتی سهام موجود در سبد
بررسی سود و زیان سهام پرتفوی و اشاره به نقاط حد ضرر
بررسی سهام پرتفوی به لحاظ تکنیکالی
اشاره به نقاط حمایتی و مقاومتی سهم ها
معرفی چند سهم جدید جهت سرمایه گذاری با اشاره به نقاط مناسب ورود و نیز با بررسی نقاط حد ضرر و حمایت ها و مقاومتهای سهم
ارائه نکات مشاوره ای و تحلیلی عمومی در رابطه با کلیت پرتفوی و نحوه چینش سبد
و در نهایت ارائه جمع بندی.
هر کاربر طلائی، در طول دوره اشتراک خود به طور میانگین هر ۲ هفته یکبار می تواند نسبت به ارسال سبد سهام خود اقدام نماید.

بنابراین کاربران طلائی ۱ ماهه ، ۳ ماهه ، ۶ ماهه و ۱ ساله می توانند به ترتیب ۲ مرتبه ، ۶ مرتبه ، ۱۲ و ۲۵ مرتبه نسبت به ارسال فایل پرتفوی خود اقدام نمایند.

 

۲ – بسته های سبد و سیگنال هفتگی

 

بسته های سبد و سیگنال هفتگی همانطور که از نام آن مشخص است، به صورت هفتگی تهیه شده و با قیمت بسیار اندکی – که هم اینک معادل ۸ هزار تومان می باشد – قابل دانلود توسط افراد می باشد.

در این بسته ها، به بررسی چندین سهم جذاب و داغ بازار و ارائه سیگنال های تکنیکالی خرید و یا نگهداری سهم مربوطه و بعضا ارائه توصیه های مشاوره ای و ارائه هشدار نسبت به شرایط فعلی و احتمالی سهم پرداخته شده و علاوه بر آن، یک سبد سرمایه گذاری با ذکر توضیحات کافی در رباطه با سهام معرفی شده ارائه می گردد.

۳ – مشاوره تلفنی هوشمند

 

در این روش سرمایه گذاران با شماره‌هایی که شرکت مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر ( اماکو) با مجوز رسمی سازمان بورس و مجوز مخابرات کل کشور اعلام کرده است تماس می گیرد و بعد از متصل شدن به سیستم هوشمند مشاوره نسبت به دریافت اطلاعات و اخبار بازار، روند بازار، شنیده های بازار، توصیه های مهم بازار روز، سبد پیشنهادی سهام و مشاوره اختصاصی پورتفوی شخصی خود بر اساس کلیدهای ۱ الی ۷ اقدام می نماید. برنامه نویسی این سیستم توسط کارشناسان شرکت اماکو به انجام رسیده است و برای اولین بار در کشور، مشاوره سرمایه گذاری در این قالب ارایه می گردد.

نحوه استفاده از خدمات مشاوره تلفنی

دو روش کلی برای استفاده از خدمات مشاوره تلفنی وجود دارد:

۱. تماس با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۴۶۱ برای استان تهران و تماس باشماره ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۶ برای کل کشور

در این روش کاربر در ابتدا هزینه ای پرداخت نمی‌کند و بعد از تماس با شماره های اعلام شده مستقیما به سیستم مشاوره متصل می شود و بر اساس میزان کارکرد و استفاده شما از سیستم، هزینه مشاوره ۲ ماه بعد روی قبض تلفن کاربران محاسبه می گردد. توجه داشته باشید استفاده از این روش تنها با تلفن ثابت مقدور است. در صورتیکه تلفن همراه دارید باید از روش دوم و استفاده از خرید شارژ استفاده نمایید.

۲.خرید شارژ آنلاین و استفاده از سیستم مشاوره

این روش هم برای تلفن ثابت و هم برای تلفن همراه قابل استفاده می باشد. در این روش کاربر از طریق درگاه خرید شارژ مشاوره تلفنی در سایت اماکو به میزان دلخواه از ۱۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان اقدام به خرید شارژ و دریافت کد شارژ می نماید. بعد از خرید کد شارژ، کاربران با شماره تلفنی ( غیر از شماره های ۹۰۹) که به زودی اعلام خواهد شد، تماس می گیرند و سیستم از آنها درخواست کد شارژ می نماید تا آنها را به مرکز مشاوره وصل نماید. پس از وارد کردن رمز عبور، سیستم ضمن اعلام مبلغ اعتبار باقی مانده، کاربر را به سیستم مشاوره وصل می نماید و کاربر می تواند بر اساس منوی موجود در سیستم خدمات مورد نیاز خود را ( مشابه خدمات ۹۰۹) دریافت کند.قابل ذکر است سیستم فروش شارژ به زودی راه اندازی و شماره تلفن مربوطه نیز اطلاع رسانی خواهد شد تا کاربران بتوانند از طریق تلفنهای همراه نیز از سیستم استفاده نمایند.

خدمات قابل ارائه در مشاوره تلفنی

مشتریان بعد از وصل شدن به سیستم با فشردن کلیدهای ۱ و ۲ می توانند خدمات زیر را دریافت کنند.

۱٫ سبد پیشنهادی سهام با فشردن کلید ۱

۲٫ سیگنال تکنیکال سهام با فشردن کلید ۲
مزایای مشاوره تلفنی

اولین مزیت این سیستم ۲۴ ساعته بودن آن است بنابراین شما در هر زمان، می توانید نسبت به دریافت اخبار و مشاوره سبد خود اقدام نمایید.

دیگر مزیت این سیستم صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان و امکان دریافت اطلاعاتی است که دقیقا مد نظر سرمایه گذاران می باشد. برای مثال مشتری می تواند تنها سبد پیشنهادی سهام را که هر هفته به روز می شود انتخاب کند. معرفی سبد سهام در کمتر از ۲ دقیقه اتفاق می افتد و هزینه آن تنها ۲ هزار تومان خواهد شد. این امکان برای تمامی سرمایه گذاران از هر نقطه از کشور و بدون نیاز به اینترنت و کامپیوتر مقدور است و بدون فوت وقت و نیاز به خروج از محل کار و یا خانه، شما می توانید با پرداخت ۲ هزار تومان، سبد سهام پیشنهادی را دریافت کنید.

 

سایر مزایای این سیستم:

دسترسی سریع به مشاور در هر لحظه بدون نیاز به مراجعه حضوری، کامپیوتر، اینترنت و…
دسترسی به آخرین و به روز ترین اطلاعات بازار سرمایه
مدیریت موثر هزینه های مشاوره توسط مشتریان
مشاوره هدفمند و متناسب با نیاز مشتریان بدون ارائه اطلاعات اضافی و نامربوط با اهداف مشتریان
صرفه جویی در وقت و جلوگیری از صرف هزینه و زمان بی مورد جهت مرور سایتها، خبرگزاریها، رصد شایعات و تماسهای بی مورد
استفاده از خدمات مشاورین معتمد و دارای مجوز رسمی از سازمان بورس و عدم تکیه بر شایعات بی مورد

 

خدمات مشاوره  انتشار اوراق بهادار و تامین مالی برای توسعه فعالیت شرکتهای تولیدی و خدماتی

با توجه به گسترش  ابزارهای  مالی در بازار سرمایه امکان انتشار طیف وسیعی از ابزارهای تامین مالی در بازار سرمایه با نرخ سود پایینتر از بهره بانکی وجود دارد. مدلهای بسیار زیادی برای پیشبرد طرحهای توسعه شرکت شما وجود دارد که کارشناسان و مشاوران ما با بررسی دقیق وضعیت شرکت شما کم هزینه ترین، سریع ترین و مناسبترین روش را پس از بررسیهای کارشناسی در قابل طرحها و راه حلهای تامین مالی به شرکت شما ارایه خواهند کرد.

در صورتیکه دارای یک شرکت تولیدی و یا خدماتی هستید  و امکان تامین مالی از سیستم بانکی را به دلیل هزینه های مالی بالای آن ندارید، میتوانید با توجه به وضعیت عملکردی شرکت خود از روشهای متنوع تامین مالی از بازار سرمایه بهره مند شوید. شما میتوانید اقدام به انتشار اوراق تامین مالی ارزان قیمت از بورس بکنید، میتوانید سهام خود را وارد فرابورس کنید و از مزایای متعدد مالی و مالیاتی بهره مند شوید. شرکت مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر ( اِماکو) با مجوز رسمی از سازمان بورس و اوراق بهادار اقدام به ارایه انواع خدمات مشاوره ای و انتشار انواع اوراق بهادار تامین مالی برای شرکتها و بنگاهها مینماید. همچنین در صورتیکه به دنبال ورود به بورس و استفاده از مزایای عرضه سهام شرکت خود در بورس هستید میتوانید از خدمات شرکت اماکو که مجوز رسمی ارایه این خدمات را از سازمان بورس دریافت کرده است استفاده نمایید.

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره تلفنهای ۸۸۶۷۶۷۱۸-۸۸۶۷۶۵۷۴، و ۴۴۸۳۲۸۳۹-۴۴۸۳۲۸۴۰ تماس حاصل فرمایید.

 

تبدیل به سهامی عام کردن شرکت‌ها و ورود به بورس

 

بسیاری از شرکتهای خصوصی و کوچک که کسب و کار موفقی دارند پس از دوره ای فعالیت قصد افزایش سرمایه و جذب منابع مالی را دارند، اما به دلیل محدودیت سرمایه هایشان با مشکلاتی در زمینه تامین نقدینگی مورد نیاز  جهت توسعه فعالیتهای خود مواجه می شوند. بنابراین به دنبال تبدیل به سهامی عام شدن،تامین نقدینگی، بهبود برند و  استفاده از معافیت مالیاتی و ورود به بازار سرمایه هستند. شرکت مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر ( اماکو) از ابتدای شروع این پروژه تا زمان فروش سهام شرکت در بورس و تامین نقدینگی با انواع خدمات متنوع خود در کنار شرکتها خواهد بود. درصورتیکه قصد ورود به بورس را دارید و از الزامات قانونی تبدیل شرکت سهامی خاص خود به سهامی عام اطلاع ندارید می توانید با شماره های ۸۸۶۷۶۷۱۸-۸۸۶۷۶۵۷۴ و یا شماره های ۴۴۸۳۲۸۳۹ و ۴۴۸۳۲۸۴۰ تماس حاصل فرمایید

 

ارزش گذاری سهام شرکت‌ها
 

در صورتیکه به دنبال ارزشگذاری سهام شرکتی هستید که بر مبنای آن قصد خرید و یا فروش بلوکی سهام مذکور را دارید می توانید از خدمات شرکت مشاور سرمایه گذاری اماکو استفاده نمایید. ارزشگذاری سهام شرکت شما تنها به منزله ارایه گزارشی در خصوص ارزش سهام خرد و بلوکی مورد نظر شما نیست و علاوه بر ارزشگذاری شامل “مشاوره زمان مناسب خرید و فروش سهام”،” ارزش خاص بلوک سهام”، و “مشتریان بالقوه و مناسب برای فروش”،  “مذاکره و بازاریابی برای فروش سهام مورد نظر شما” و به‌روزرسانی گزارش در صورت نیاز در دوره های بعدی نیز می باشد.  برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ۸۸۶۷۶۷۱۸-۸۸۶۷۶۵۷۴ و یا شماره های ۴۴۸۳۲۸۳۹ و ۴۴۸۳۲۸۴۰ تماس حاصل فرمایید.

 

تهیه طرح توجیهی افزایش سرمایه

 

اگر به دنبال افزایش سرمایه شرکتتان هستید و قصد دارید تا از طریق بورس و یا فرابورس و یا سایر روشها این اقدام را به انجام برسانید ، شما نیاز به یک طرح توجیهی قابل قبول و مبتنی بر مفروضات واقعی دارید تا این طرح در عمل نیز بتواند مبنی برواقعیات باشد. بدین منظور شما می توانید از خدمات تخصصی شرکت مشاوره سرمایه گذرای ابن سینا مدبر (اماکو) بهره مند شوید. قابل ذکر است که شرکت اماکو علاوه بر تهیه گزارش افزایش سرمایه تا زمان  تاییدیه حسابرس و  اخذ مجوز رسمی افزایش سرمایه در کنار شرکت شما خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین و تحلیلگران اماکو تماس حاصل فرمایید.  شماره های تماس: ۸۸۶۷۶۷۱۸-۸۸۶۷۶۵۷۴-۴۴۸۳۲۸۳۹ و ۴۴۸۳۲۸۴۰ 

 

تهیه برنامه کسب و کار  (BUSINESS  PLAN)

و برنامه امکان سنجیFEASIBILITY STUDY) )

 

تشکیل هر شرکتی، در ابتدای امر نیاز به یک برنامه مشخص و مدون از سوی موسسان و صاحبان سرمایه دارد. برنامه کسب و کار علاوه بر اینکه راهنمای مناسبی برای مدیران شرکت محسوب می شود به عنوان یکی از برنامه های مکتوب و مدون قابل ارایه به سازمانهایی نظیر سازمان بورس، شرکت بورس و فرابورس و عموم سرمایه گذاران برای ورود به بازار سرمایه نیز می باشد. برنامه کسب و کاری که توسط شرکت مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر تهیه می شود منطبق با سرفصلهای مورد نظر سازمان بورس می باشد و تمامی الزامات سازمان بورس را در خود جای داده است.  برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش تهیه برنامه کسب و کار می توانید با شماره های ۸۸۶۷۶۷۱۸-۸۸۶۷۶۵۷۴ و یا شماره های ۴۴۸۳۲۸۳۹ و ۴۴۸۳۲۸۴۰ تماس حاصل فرمایید.

 

ساختاردهی مجدد مالی شرکت

 

بسیاری از شرکتهای بورسی و غیربورسی به دلیل عدم توازن در ساختار ترازنامه ای خود عملا فرصتهای رشد، تامین مالی و ورود به بازار بورس و فرابورس را از دست می دهند و به دلیل عدم ساختاردهی مجدد سرمایه خود و عدم استفاده از فرصتهای موجود در بازار سرمایه نظیر تجدید ارزش دارایی ها، امکان افزایش سرمایه و ورود به بورس، امکان واگذاری بخشی از سهام خود، افزایش سرمایه از محل سود انباشته و .. عملا بدون تحرک باقی می مانند و عدم تامین به موقع منابع مالی برای آنها تبدیل به معضل بزرگی می شود. شرکت مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر (اماکو) بر اساس مجوز رسمی خدمات مشاوره اقدام به مشاوره تجدید ساختار شرکتها و سازمانها می نماید تا این شرکتها به صورتی چابک تر بتوانند از فرصتهای سرمایه گذاری و تامین مالی خود به نحو احسن استفاده نمایند.

 

تشکیل شرکت های سرمایه گذاری و هلدینگ

ثبت شرکت سرمایه گذاری علاوه بر اینکه نیازمند ثبت در اداره ثبت شرکتها می باشد، باید دارای مجوز رسمی از سازمان بورس و اوراق بهادار باشد و در این سازمان نیز به ثبت برسد. ثبت در سازمان بورس و اخذ مجوز از این سازمان ، پیش نیازها و مراحل مختلفی دارد که گاها به دلیل نا آشنایی مراجعه کنندگان، اخذ مجوز بیش از ۲ سال زمانبر می شود. شرکت مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر (اماکو)، با مجوز رسمی از سازمان بورس به عنوان مشاور مورد اعتماد سازمان بورس و همچنین مشتریان گرامی، از ابتدا تا انتهای اخذ مجوز به راهنمایی و مشاوره و همچنین تهیه تمامی مدارک و مستندات و گزارشهای حرفه ای منطبق با اصول مورد نظر سازمان بورس می پردازد و ضمن تهیه و ثبت استاندارد شرکت سرمایه گذاری در بورس در وقت و هزینه مراجعه کنندگان نیز صرفه جویی قابل توجهی به بار می آورد. در صورتیکه قصد ثبت شرکت سرمایه گذاری را دارید برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۶۷۶۷۱۸-۸۸۶۷۶۵۷۴ و یا شماره های ۴۴۸۳۲۸۳۹ و ۴۴۸۳۲۸۴۰ تماس حاصل فرمایید.

 

خدمات مدیریت ریسک

 

برنامه مدیریت ریسک منطبق با سرفصلهای مورد نظر سازمان بورس و اوراق بهادار تهیه می شود و تمامی سرفصلهای مورد نظر این سازمان را در خود جای داده است. تیم مشاوره و کارشناسان شرکت ضمن بررسی مسئله ریسک در شرکتها، پس از شناسایی و احصا و رتبه بندی ریسکهای سازمان شما، اقدام به تدوین نظام جامع مدیریت ریسک در سطح سازمان شما می نماید و اقداماتی به منظور مواجه با ریسکهای سازمان بر اساس استراتژی برخورد با ریسک مختص شما طراحی و ارایه می نماید.

 

صندوق های سرمایه گذاری

 

شرکت مشاور سرمایه گذاری اماکو با در اختیار داشتن بزرگترین گروه بورسی و بیش از ۱۰۰ هزار کاربر تحت پوشش و تولی گری ۳ صندوق سرمایه گذاری به ارزش بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال، آماده است تا در صندوقهای سرمایه گذاری به عنوان نقش متولی به ارایه خدمات بپردازد. در صورتیکه قصد تشکیل صندوقهای سرمایه گذاری را دارید میتوانید از مشاوره رایگان شرکت مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر در این خصوص استفاده نمایید. ما در تمامی مراحل تشکیل صندوق در کنار شما خواهیم بود، همچنین در صورتیکه در حال حاضر صندوق سرمایه گذاری دارید میتوانید از خدمات شرکت اماکو به عنوان متولی صندوق استفاده نمایید و همچنین از امکانات گروه اماکو برای بازاریابی و فروش واحدهای صندوقهای سرمایه گذاری خود بهره مند شوید.

 

تجاری سازی ایده ها، اختراعات و تامین مالی شرکتهای دانش بنیان

در حال حاضر شرکت های مشاور سرمایه گذاری به عنوان بازوی اصلی سازمان بورس و اوراق بهادار جهت تامین مالی و تجاری سازی ایده ها ، اختراعات و شرکت های دانش بنیان در بازار سرمایه مشغول فعالیت هستند. هم‌اینک امکان تجاری سازی ایده ها در بورس ایده، پذیرش شرکتهای دانش بنیان در بورس و تامین مالی آنها فراهم می باشد. شرکت مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر با مجوز رسمی از سازمان بورس اقدام به ارائه تمامی خدمات تامین مالی و تجاری سازی ایده ها و اختراعات و شرکت های دانش بنیان در بورس می نماید.

 

معرفی پروژه برای جذب منابع مالی و سرمایه گذاری

در صورتیکه دارای پروژه ای نیمه تمام هستید و یا طرح افزایش ظرفیت شرکت شما به دلیل نبود نقدینگی کافی متوقف شده است می توانید از خدمات عرضه خصوصی شرکت مشاور سرمایه گذاری این سینا مدبر استفاده نمایید. در این طرح مشخصات طرح شما پس از بررسی های کارشناسی و تاییدیه کارشناسی فنی و توجیه مالی، برای معرفی به سرمایه گذاران بالقوه در سایت شرکت قرار می گیرد. همچنین در صورت تمایل ، مشخصات پروژه شما در صورت دارا بودن شرایط در بورس ایده پذیرفته می شود. از سوی دیگر، امکان معرفی پروژه شما به شرکتهای سرمایه گذاری مرتبط با موضع فعالیت نیز وجود خواهد داشت.

 

بررسی همه جانبه شرکت‌ها و بنگاه ها جهت خرید سهام آن ها

اگر قصد خرید سهام بلوکی شرکتی را دارید و نسبت به صورتهای مالی ارائه شده آن اطمینان کمی دارید می توانید از خدمات “ریزکاوی” شرکت مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر استفاده نمایید. در این زمینه، تحلیل گران ما علاوه بر تحلیل صورتهای مالی به تمامی جزئیات حسابهای شرکت مورد نظر وارد می شوند و در ورای صورتهای مالی، اطلاعات ارزشمند افشا نشده ای را از وضعیت مالکیت، وضعیت مشتریان، وضعیت عملیاتی و تولید و فروش شرکت، مفروضات خاص موجود در شرکت، وضعیت معاملات شرکت و سایر اطلاعات با ارزش از شرکت را در قالب یک گزارش جامع در اختیار شما قرار می دهند تا ضریب اشتباهات شما به حداقل ممکن کاهش یابد. گاها این گزارش ها شرکت ها را از خرید برخی سهام بلوکی منصرف کرده است و برخی گروه های دیگر را برای فروش مصمم تر از قبل نموده است!